Ubytování Lignano – informace

Podrobné informace o ubytování – apartmány v Lignanu

Apartmány v Lignano na pronájem jsou připraveny ve všech částech města Lignana – v Lignano Sabbiadorro, Lignano Pineta i Lignano Riviera.

Apartmány Lignano – ceny

Ceny jsou uváděny za celý apartmán na týden, obvykle od soboty do soboty. V případě, že termín nástupu je jiný, je to uvedeno u konkrétní rezidence. Ceny za ubytování v apartmánech v Lignanu jsou včetně poplatků za vodu, energii, plyn a ložní prádlo. U apartmánů v Lignanu se hradí na místě povinný poplatek za závěrečný úklid podle velikosti apartmánu cca 42 – 50 €. I tak musí byt zůstat bez odpadků s umytým nádobím, prázdnou ledničkou a kuchyní v naprostém pořádku.

Příjezd a odjezd

Nástup je v odpoledních hodinách v den příjezdu, v den odjezdu musí být apartmán uvolněn během dopoledne, zpravidla do 9 hodin. Přesné časy obdržíte v ubytovacím voucheru. Agentura se snaží maximálně vyjít klientům vstříc. Proto v případě, že je apartmán uklizen dříve, je možné i dřívější ubytování klientů. To zjistíte podle konkrétní situace na místě pobytu.

Kauce

Při předání klíčů je má agentura právo vyžádat si od klienta, jako záruku dodržování a respektování všech norem chování, údržby a řádného užívání apartmánů a pokojů, kauci ve výši cca 100 € za apartmán. Pro mladé lidi do 26 ti let je kauce vyšší – 300 € za apartmán. Tato kauce bude vrácena při odjezdu po kontrole agenturou, zda apartmán vrácen v dobrém stavu.

Je zakázáno poskytnout ubytování více osobám, než je uvedený počet lůžek. Přitom se děti počítají jako dospělá osoba.

Vybavení apartmánů

Všechny apartmány v Lignanu se předávají kompletně zařízené, vybavené vařičem nebo plynovým sporákem, lednicí, nádobím (hrnce, talíře, skleničky, příbory), teplou a studenou vodou, elektrickým proudem. Na vyžádání je možné si vypůjčit přímo na místě dětskou postýlku. Klimatizace je za poplatek (pokud není u apartmánu uvedeno jinak).

Parkování

Parkování je k dispozici pouze tam, kde je to uvedeno v katalogu v popisu, podrobnosti vám na dotaz rádi sdělíme.