Lignano ubytování

Datum: 
10. 2. 2022
Autor: 
lucyholiday

Lignano ubytování

Dovolená Lignano

Apartmány v destinaci Lignano Sabbiadoro nabízíme ve všech částech města  –  Lignano Sabbiadoro, Lignano Pineta i v Lignano Riviera.

Cena za apartmán v Lignanu

Ceny jsou uváděny za celý apartmán na týden od soboty do soboty. V hlavní sezóně nejsou jiné termíny možné.

Cena za ubytování v apartmánech v Lignanu je včetně poplatků za spotřebu teplé a studené vody, elektrické energie a plynu.  Dále se položky zahrnuté v ceně liší podle kódů apartmánů:

kód naleznete v detailním popisu apartmánu až dole – ID kód objektu – pro vysvětlení:

lig – 123  = v ceně zahrnuta energie, voda, plyn, závěrečný úklid, plážový servis. Povlečení za poplatek nebo vlastní.

lig – 123 – in = v ceně zahrnuta energie, voda, plyn, u některých residencí i povlečení (uvedeno v popisu). U takto označených apartmánů se hradí na místě povinný poplatek za závěrečný úklid 40 €.

Vždy musí apartmán zůstat bez odpadků s umytým nádobím, prázdnou ledničkou a kuchyní v naprostém pořádku.

Příjezd a odjezd

Nástup je v odpoledních hodinách v den příjezdu, v den odjezdu musí být apartmán uvolněn do 9 hodin. Přesné časy obdržíte v ubytovacím voucheru. Agentura se snaží maximálně vyjít klientům vstříc. Proto v případě, že je apartmán uklizen dříve, je možné i dřívější ubytování klientů. To zjistíte podle konkrétní situace na místě pobytu.

Kauce

Při předání klíčů je má agentura právo vyžádat si od klienta, jako záruku dodržování a respektování všech norem chování, údržby a řádného užívání apartmánů a pokojů, kauci ve výši cca 100 € za apartmán. Pro mladé lidi do 26 ti let je kauce vyšší – 300 € za apartmán. Tato kauce bude vrácena při odjezdu po kontrole agenturou, zda apartmán vrácen v dobrém stavu.

Je zakázáno ubytovat v apartmánu více osob, než je uvedený počet lůžek. Přitom se děti počítají jako dospělá osoba.
Všeobecné podmínky zprostředkování ubytování obdržíte předem spolu s potvrzením rezervace Vámi vybraného apartmánu. Můžete se s nimi podrobně seznámit ještě před úhradou zálohy za ubytování v apartmánu.

Vybavení apartmánů

Všechny apartmány v Lignanu se předávají kompletně zařízené, vybavené vařičem nebo plynovým sporákem, lednicí, nádobím (hrnce, talíře, skleničky, příbory), teplou a studenou vodou, elektrickým proudem. Na vyžádání je možné si vypůjčit přímo na místě dětskou postýlku. Klimatizace je za poplatek (pokud není u apartmánu uvedeno jinak).

Parkování

Parkování je k dispozici pouze tam, kde je to uvedeno v katalogu v popisu, podrobnosti vám na dotaz rádi sdělíme.

chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram