Itálie se v posledních letech zařadila mezi našimi občany mezi nejvíce vyhledávané země pro strávení dovolené u moře. Celá Itálie se člení na dvacet regionů. Naše agentura se specializuje na region Venezia a Friuli Venezia Giulia. Z celé této oblasti jsou určitě nejznámější Benátky se svoji neopakovatelnou atmosférou, sítí uliček a vodních kanálů.

V jejich blízkosti se nachází naše letoviska pro vaši dovolenou v Itálii – Caorle, Bibione a Lignano. Ze všech je možné podniknout výlet do Benátek autobusem, lodí nebo autem.

Nejblíže se nachází Caorle – 70km od Benátek. Turistu upoutá zejména jeho přes 2000 let staré historické centrum s románskou válcovou zvonicí, přímořská kolonáda s galerií soch vytesaných světovými sochaři přímo do skalních bloků na břehu moře. Město bývá také často označováno malými Benátkami, pro jeho neopakovatelnou atmosféru.

Vedle se nachází Bibione a Lignano s nejdelší pláží v Evropě. Celkem 17 km krásné písečné pláže mají jejich návštěvníci k dispozici. Residence a apartmány obou známých přímořských letovisek patří mezi nejoblíbenější na severním Jadranu.

Ideální dovolená pro celou rodinu, můžete si vybrat ubytování Itálie Bibione, Caorle, Lignano podle vašich požadavků, vkusu či finančního rozpočtu.

 

chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram