Itálie se v posledních letech zařadila mezi našimi občany mezi nejvíce vyhledávané země pro strávení dovolené u moře. Celá Itálie se člení na dvacet regionů. Naše agentura se specializuje na region Venezia a Friuli Venezia Giulia. Z celé této oblasti jsou určitě nejznámější Benátky se svoji neopakovatelnou atmosférou, sítí uliček a vodních kanálů.

V jejich blízkosti se nachází naše letoviska pro vaši dovolenou v Itálii – Caorle, Bibione a Lignano. Ze všech je možné podniknout výlet do Benátek autobusem, lodí nebo autem.

Nejblíže se nachází Caorle – 70km od Benátek. Turistu upoutá zejména jeho přes 2000 let staré historické centrum s románskou válcovou zvonicí, přímořská kolonáda s galerií soch vytesaných světovými sochaři přímo do skalních bloků na břehu moře. Město bývá také často označováno malými Benátkami, pro jeho neopakovatelnou atmosféru.

Vedle se nachází Bibione a Lignano s nejdelší pláží v Evropě. Celkem 17 km krásné písečné pláže mají jejich návštěvníci k dispozici. Residence a apartmány obou známých přímořských letovisek patří mezi nejoblíbenější na severním Jadranu.

Ideální dovolená pro celou rodinu, můžete si vybrat - podrobnosti ohledně  ubytování v Itálii naleznete pod následujícími odkazy Bibione, Caorle, Lignano.

 

chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram