Ubytování Eraclea Mare – informace

Ubytování Eraclea Mare – informace

Dovolená Eraclea Mare 2019

Nabízíme apartmány v Eraclea Mare, v zelené perle severního pobřeží Jadranu. V Eraclea Mare odděluje písčitou pláž s promanádou široký pás původního píniového lesa. Ten nabízí možnost relaxace ve stínu i za parného poledne. Jde o jedno z mála letovisek, kde zůstal zachován původní borovicový porost. Apartmány v Eraclea Mare se nachází jak v okolí pěší zóny, tak přímo v píniovém lese nebo v klidných částech města.

Cena za apartmán v Eraclea Mare

Ceny jsou uváděny za celý apartmán na týden od soboty do soboty. Ceny za apartmány v Eraclea Mare jsou včetně poplatků za spotřebu teplé a studené vody, elektrické energie, plynu a pobytové taxy. Závěrečný úklid apartmánu musí klient provést sám nebo jej provede agentura za poplatek. Povinný je i v tomto případě úklid sporáku a umytí nádobí. Za příplatek je možné si zapůjčit ložní povlečení, ručníky. Jinak si klient musí přivézt vlastní. Plážový servis je za poplatek splatný při příjezdu. Tam kde je klimatizace, se hradí poplatek za nadlimitní spotřebu energie.

Příjezd a odjezd

Nástup je v odpoledních hodinách v den příjezdu, v den odjezdu musí být apartmán uvolněn během dopoledne, zpravidla do 9 hodin. Přesné časy obdržíte v ubytovacím voucheru. Agentura se snaží maximálně vyjít klientům vstříc. Proto v případě, že je apartmán uklizen dříve, je možné i dřívější ubytování klientů. To zjistíte podle konkrétní situace na místě pobytu.

Kauce

Při předání klíčů je má agentura právo vyžádat si od klienta, jako záruku dodržování a respektování všech norem chování, údržby a řádného užívání apartmánů a pokojů, kauci ve výši cca 100 € za apartmán. Tato kauce bude vrácena při odjezdu po kontrole, zda je apartmán vrácen v dobrém stavu.

I v Eracle Mare platí, že je zakázáno ubytování více osobám, než je uvedený počet lůžek. Děti se počítají jako dospělí.

Vybavení apartmánů v Eraclea Mare

Všechny apartmány se předávají kompletně zařízené, vybavené vařičem nebo plynovým sporákem, lednicí, nádobím (hrnce, talíře, skleničky, příbory), teplou a studenou vodou, elektrickým proudem. Vybavení apartmánu nezahrnuje ložní prádlo a osušky s ručníky; na vyžádání je možné si je zapůjčit přímo na místě za poplatek.

Apartmány v Eraclea Mare – parkování

Parkování je k dispozici pouze tam, kde je to uvedeno v katalogu v popisu, podrobnosti vám na požádání rádi sdělíme.