Ubytování chalupy, chaty – informace

 Ubytování chaty, chalupy 2020

V nabídce máme chaty a chalupy v Českém ráji, Podkrkonoší, Krkonoších, v Jižních Čechách, na Šumavě, v Beskydech, Jeseníkách a na Jižní a Střední Moravě.

Cena za chalupu a chatu v ČR

Ceny jsou uváděny za celý objekt a všechny ubytované osoby za týden. Pokud je cena za osobu a týden, je to vyznačeno v ceníku u objektu.

Ubytování v chalupě nebo chatě zajišťujeme týdenní nebo na 14 dní. Pokud není uvedeno v popisu objektu jinak, jde o ubytování od soboty  do soboty.

Mimo hlavní sezónu je možný též pobyt kratší nebo víkendový. Cenu vám rádi na vyžádání sdělíme.

Všechny chalupy a chaty mají v ceně obsaženu částku za teplou a studenou vodu, otop, plyn, elektřinu, ložní prádlo – pokud není v popisu objektu uvedeno jinak.

V ceně ubytování není zahrnut rekreační poplatek obecnímu úřadu

Příjezd a odjezd

Nástup je v odpoledních hodinách v den příjezdu zpravidla mezi 14:00 – 15:00 hod.. Přesné časy obdržíte v ubytovacím voucheru.

Objekt musí být uvolněn v den odjezdu do 10:00 hodin. Musí být zanechán v pořádku.

Kauce

Při předání klíčů od objektu majitelé vybírají vratnou kauce ve výši 2 000 Kč až 3 000 Kč za objekt,  jako záruku dodržování a respektování všech norem chování, údržby a řádného užívání rekreačního objektu. Tato kauce bude vrácena v plné výši při v den odjezdu po kontrole objektu majitelem, zda je objekt vrácen v dobrém stavu, bez poškození.
Je zakázáno poskytnout ubytování více osobám, než je uvedený počet lůžek.

Chaty a chalupy – vybavení

Všechny nabízené chaty a chalupy v jsou kompletně zařízené, vybavené vařičem nebo sporákem, lednicí,  nádobím, teplou a studenou vodou. Pokud není v popisu objektu uvedeno jinak, jsou k dispozici lůžkoviny a povlečení.

Parkování

Parkování vašeho osobního vozidla je k dispozici pouze tam, kde je to uvedeno v katalogu v popisu, podrobnosti vám na dotaz rádi sdělíme.

Rekreační poplatek obecnímu úřadu

V ceně ubytování není zahrnut rekreační ubytovací poplatek pro obecní úřad a poplatek za domácí zvíře (pokud je povoleno se souhlasem majitele).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kauce

Při předání klíčů od apartmánu v Bibione má agentura právo požadovat od klienta, jako záruku dodržování a respektování všech norem chování, údržby a řádného užívání apartmánů a pokojů, kauci ve výši cca 100 € za apartmán. Tato kauce bude vrácena při odjezdu po kontrole agenturou, zda je apartmán je vrácen v dobrém stavu.

Je zakázáno poskytnout ubytování více osobám, než je uvedený počet lůžek. I malé  děti se počítají jako dospělí.

Apartmány v Bibione – vybavení

Všechny apartmány v Bibione  jsou kompletně zařízené, vybavené vařičem nebo plynovým sporákem, lednicí, nádobím (hrnce, talíře, skleničky, příbory), základním kuchyňským nádobím a náčiním, teplou a studenou vodou. U každého lůžka je jedna přikrývka a jeden polštář.

Parkování

Parkování vašeho osobního vozidla je k dispozici pouze tam, kde je to uvedeno v katalogu v popisu, podrobnosti vám na dotaz rádi sdělíme.