Caorle ubytování

Datum: 
10. 2. 2022
Autor: 
lucyholiday

Caorle ubytování

Dovolená Caorle

Apartmány nabízíme jak  blízko historického centra Caorle, tak i v klidnějších částech Caorle Ponente a Caorle Levante. Řada rezidencí je s bazénem. Samozřejmostí je moderní vybavení.

Cena za apartmán v Caorle

Ceny jsou uváděny za celý apartmán na týden. V hlavní sezóně je pronájem všech apartmánů vždy od soboty do soboty.  Ceny za ubytování v apartmánech v Caorle zahrnují spotřebu teplé a studené vody, el. energie, plynu a použití klimatizace (je-li v residenci).

Možnost parkování je popsána v podrobném popisu každé residence v Caorle. Na místě se hradí pobytová taxa za osoby městu Caorle. Za příplatek je možné objednat ložní prádlo nebo dětskou postýlku.
Upozornění:
U apartmánů v Caorle je na místě splatný povinný poplatek za závěrečný úklid – 50/60 ,- €

Plážový servis není obsažen v ceně a lze jej dokoupit na místě.

Příjezd a odjezd

Nástup je v odpoledních hodinách v den příjezdu, v den odjezdu musí být apartmán uvolněn během dopoledne, zpravidla do 9 hodin. Přesné časy obdržíte v ubytovacím voucheru. Agentura se snaží maximálně vyjít klientům vstříc. Proto v případě, že je apartmán uklizen dříve, je možné ubytování dřívější. To zjistíte podle konkrétní situace na místě pobytu.

Kauce

Při předání klíčů je má agentura právo vyžádat si od klienta, jako záruku dodržování a respektování všech norem chování, údržby a řádného užívání apartmánů a pokojů, kauci ve výši cca 100 € za apartmán. Tato kauce bude vrácena při odjezdu po kontrole, zda apartmán je vrácen v dobrém stavu.

Je zakázáno poskytnout ubytování více osobám, než je uvedený počet lůžek, děti se počítají jako dospělí.
Všeobecné podmínky zprostředkování ubytování obdržíte předem spolu s potvrzením rezervace Vámi vybraného apartmánu. Můžete se s nimi podrobně seznámit ještě před úhradou zálohy za ubytování v apartmánu.

Caorle ubytování – vybavení

Všechny apartmány se předávají kompletně zařízené, vybavené vařičem nebo plynovým sporákem, lednicí, nádobím (hrnce, talíře, skleničky, příbory), teplou a studenou vodou, elektrickým proudem. Obecně vybavení apartmánu nezahrnuje ložní prádlo a osušku s ručníkem; na vyžádání je možné si je vypůjčit přímo na místě.

 

chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram