Ubytování Caorle – informace

Podrobné informace – apartmány v Caorle

Apartmány nabízíme jak  blízko historického centra Caorle, tak i v klidnějších částech Caorle Ponente a Caorle Levante. Řada rezidencí je s bazénem. Samozřejmostí je moderní vybavení.

Cena

Ceny jsou uváděny za celý apartmán na týden, obvykle od soboty do soboty. V případě, že termín nástupu je jiný, je to uvedeno u konkrétní rezidence. Pro apartmány v Caorle je u některých rezidencí zahrnut v ceně plážový servis. U ostatních rezidencí je plážový servis za příplatek splatný na místě! Ceny za ubytování v apartmánech v Caorle zahrnují spotřebu vody, energie, plynu. Možnost parkování či podmínek využití klimatizace (je-li k dispozici) naleznete v detailním popisu konkrétního apartmánu. Na místě se hradí pobytová taxa za osoby města Caorle. Za příplatek je možné objednat ložní prádlo nebo dětskou postýlku.
Závěrečný úklid je v řadě kapacit v ceně. U apartmánů s kódovým označením cao-xxx-arc se hradí povinný příplatek za úklid podle velikosti apartmánu na místě. Vždy je podrobně uvedeno ve všeobecných podmínkách, které obdržíte spolu s potvrzením rezervace.

Příjezd a odjezd

Nástup je v odpoledních hodinách v den příjezdu, v den odjezdu musí být apartmán uvolněn během dopoledne, zpravidla do 9 hodin. Přesné časy obdržíte v ubytovacím voucheru. Agentura se snaží maximálně vyjít klientům vstříc. Proto v případě, že je apartmán uklizen dříve, je možné ubytování dřívější. To zjistíte podle konkrétní situace na místě pobytu.

Kauce

Při předání klíčů je má agentura právo vyžádat si od klienta, jako záruku dodržování a respektování všech norem chování, údržby a řádného užívání apartmánů a pokojů, kauci ve výši cca 100 € za apartmán. Tato kauce bude vrácena při odjezdu po kontrole, zda apartmán je vrácen v dobrém stavu.

Je zakázáno poskytnout ubytování více osobám, než je uvedený počet lůžek, děti se počítají jako dospělí.

Apartmány v Caorle – vybavení

Všechny apartmány se předávají kompletně zařízené, vybavené vařičem nebo plynovým sporákem, lednicí, nádobím (hrnce, talíře, skleničky, příbory), teplou a studenou vodou, elektrickým proudem. Obecně vybavení apartmánu nezahrnuje ložní prádlo a osušku s ručníkem; na vyžádání je možné si je vypůjčit přímo na místě.

Parkování

Parkování je k dispozici pouze tam, kde je to uvedeno v katalogu v popisu, podrobnosti vám na dotaz rádi sdělíme.