Bibione ubytování

Datum: 
10. 2. 2022
Autor: 
lucyholiday

Bibione ubytování

 Dovolená Bibione

V nabídce máme přes 200 apartmánů ve všech částech Bibione – v Lido dei Pini, Bibione Spiaggia,  Lido del Sole, Bibione Pineda.

Cena za apartmán v Bibione

Ceny jsou uváděny za celý apartmán na týden. V hlavní sezóně jsou možné pobyty v Bibione minimálně týdenní nebo za cenu týdenního pobytu od soboty do soboty.  Včechny apartmány v Bibione mají v ceně zahrnut plážový servis – vždy jeden slunečník a dvě lehátka! Cena za ubytování Bibione v apartmánech je včetně poplatků za spotřebu teplé a studené vody, elektrické energie, plynu a závěrečného úklidu. Povlečení v ceně není zahrnuto, můžete si jej pronajmout za poplatek nebo si přivézt vlastní. Stejně tak tomu je u ručníků a osušek – buď si vezměte vlastní nebo vám je za poplalatek půjčí. Cena neobsahuje pobytovou taxu města Bibione, ta je splatná na místě v den příjezdu.

Příjezd a odjezd

Nástup je v odpoledních hodinách v den příjezdu. Přesné časy obdržíte v ubytovacím voucheru. Agentura se snaží maximálně vyjít klientům vstříc. Proto v případě, že je apartmán uklizen dříve, je možné ubytování dřívější. To zjistíte podle konkrétní situace na místě pobytu v den příjezdu.

Apartmán musí být uvolněn v den odjezdu do 10:00 hodin. Musí být zanechán v pořádku. Klient je povinen vynést odpadky, vyprázdnit lednici, umýt nádobí a vyčistit kuchyňskou linku.

Kauce

Při předání klíčů je má agentura právo vyžádat si od klienta, jako záruku dodržování a respektování všech norem chování, údržby a řádného užívání apartmánů a pokojů, kauci ve výši cca 100 € za apartmán. Tato kauce bude vrácena při odjezdu po kontrole, zda apartmán je vrácen v dobrém stavu.

Je zakázáno poskytnout ubytování více osobám, než je uvedený počet lůžek, děti se počítají jako dospělí.
Všeobecné podmínky zprostředkování ubytování obdržíte předem spolu s potvrzením rezervace Vámi vybraného apartmánu. Můžete se s nimi podrobně seznámit ještě před úhradou zálohy za ubytování v apartmánu.

Bibione ubytování – vybavení

Všechny apartmány se předávají kompletně zařízené, vybavené vařičem nebo plynovým sporákem, lednicí, nádobím (hrnce, talíře, skleničky, příbory), teplou a studenou vodou, elektrickým proudem. Obecně vybavení apartmánu nezahrnuje ložní prádlo a osušku s ručníkem; na vyžádání je možné si je vypůjčit přímo na místě.

 

.

chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram