Ubytování Bibione – informace

Podrobné informace – apartmány v Bibione

V nabídce máme přes 200 apartmánů ve všech částech Bibione – v Lido dei Pini, Bibione Spiaggia,  Lido del Sole, Bibione Pineda.

 

Cena za ubytování

Ceny jsou uváděny za celý apartmán na týden, obvykle od soboty do soboty. V případě, že termín nástupu je jiný, je to uvedeno u konkrétní rezidence. V hlavní sezóně jsou možné pobyty minimálně týdenní nebo za cenu týdenního pobytu Pro apartmány v Bibione je v ceně zahrnut plážový servis! Ceny za ubytování v apartmánech v Bibione jsou včetně poplatků za vodu, energii, pobytovou taxu, úklid ( kromě koupelny a WC ).

Příjezd a odjezd

Nástup je v odpoledních hodinách v den příjezdu, v den odjezdu musí být apartmán uvolněn zpravidla do 9 hodin. Přesné časy obdržíte v ubytovacím voucheru. Agentura se snaží maximálně vyjít klientům vstříc. Proto v případě, že je apartmán uklizen dříve, je možné ubytování dřívější. To zjistíte podle konkrétní situace na místě pobytu.

Kauce

Při předání klíčů od apartmánu v Bibione má agentura právo vyžádat si od klienta, jako záruku dodržování a respektování všech norem chování, údržby a řádného užívání apartmánů a pokojů, kauci ve výši cca 100 € za apartmán. Tato kauce bude vrácena při odjezdu po kontrole agenturou, zda je apartmán je vrácen v dobrém stavu.

Je zakázáno poskytnout ubytování více osobám, než je uvedený počet lůžek,  děti se počítají jako dospělí.

Apartmány v Bibione – vybavení

Všechny apartmány v Bibione  jsou kompletně zařízené, vybavené vařičem nebo plynovým sporákem, lednicí, nádobím (hrnce, talíře, skleničky, příbory), základním kuchyňským nádobím a náčiním, teplou a studenou vodou. Obecně vybavení apartmánů v Bibione nezahrnuje ložní prádlo a osušky a ručníky; na vyžádání je možné si je vypůjčit přímo na místě za poplatek – na požádání vám aktuální výši rádi sdělíme.

Parkování

Parkování vašeho sobního vozidla je k dispozici pouze tam, kde je to uvedeno v katalogu v popisu, podrobnosti vám na dotaz rádi sdělíme.