O nás

Internetová cestovní agentura Lucy Holiday působí na trhu s ubytováním v apartmánech již od roku 1993.

Zpočátku jsme nabízeli ubytování v chatách, chalupách a apartmánech v České republice a na Slovensku.  Později jsme přidali i nabídku pronájmu apartmánů na severu Itálie v regionu Benátek. Kvalita služeb v Itálii a zájem zákazníků o dovolenou za rozumnou cenu u moře blízko naší republiky nás přesvědčili o specializaci se na pronájem apartmánů v Itálii.

Ubytování v apartmánech si u nás můžete objednat pouze přes internet. Výhodou je, že nemáme nikdy zavřeno – 24 hodin denně, 365 dní v roce jsme vám k dispozici z  pohodlí vašeho domova. Vše vyřídíme online!

Spolu s našimi lety prověřenými obchodními partnery zajišťujeme pronájem apartmánů v Itálii.  Každý si u nás může vybrat s široké nabídky všech typů rezidencí. Apartmány velikosti mono, bilo, trilo, quadrilo u pláží Jadranu nabízíme od standardně a účelně vybavených, které uspokojí nenáročné cestovatele kvalitou i cenou, až po luxusní rezidence pro náročné klienty.

Apartmány v severní Itálii pro milovníky moře, páry, malé i větší rodiny – rezidence, bungalovy, vily –  si můžete vybrat z více než 400 různých apartmánů v BibioneCaorleLignanuV nejznámějších a z České republiky nejbližších přímořských destinacích, které jsou mezi Čechy velmi oblíbené.

Přesvědčte se i Vy o kvalitě našich služeb. Budeme moc rádi, když pojedete právě s námi na super dovolenou k moři do Itálie!

Dovolená v Itálii  s naší agenturou = odpočinek a relaxace v pohodlí jako doma 🙂

chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram