O nás

Internetová cestovní agentura Lucy Holiday působí na trhu již od roku 1993.

Zpočátku jsme nabízeli ubytování v chatách a chalupách v České republice a na Slovensku.  Později jsme přidali nabídku pronájmu apartmánů na severu Itálie v regionu Benátek. Kvalita služeb a zájem zákazníků o dovolenou za rozumnou cenu u moře nás přesvědčili o specializaci na pronájem apartmánů v Itálii.

Ubytování v apartmánech si u nás můžete objednat pouze přes internet. Výhodou je, že nemáme nikdy zavřeno – 24 hodin denně, 365 dní v roce – z  pohodlí vašeho domova, vše vyřídíme online!

Spolu s našimi osvědčenými obchodními partnery zajišťujeme pronájem apartmánů v Itálii . Každý si může vybrat s široké nabídky objektů – od standardně vybavených, které uspokojí nenáročné cestovatele až po luxusní rezidence pro náročné klienty.

Pro milovníky moře nabízíme rezidence, bungalovy, vily  a apartmány v severní Itálii. Můžete si vybrat z více než 400 různých apartmánů v Bibione, Caorle,  Eraclea Mare, Lignanu.  V Itálii seženeme navíc ubytování takřka kdekoli – v  dalších více než 700 destinací po celé Itálii. V takovém případě stačí, když nám pošlete vaše požadavky – lokalitu, počet osob, termín pobytu, připadně cenovou představu a my vám sestavíme nabídku “na klíč”.

V zimním období máme pro vášnivé lyžaře přichystánu širokou nabídku lyžování v Itálii. Apartmány ve všech nejznámějších lyžařských střediskách Itálie.

Přesvědčte se i Vy o kvalitě našich služeb a pojeďte s námi na super dovolenou!