Lyžování Paganella

Nadmořská výška: 1.000 – 2.125 m

Cesta autem: Praha – München – autostráda A22

(Brennero – Modena /EXIT SS42)

San Michele-Mezzocorona -Mezzolombardo (odbočka z dálnice)  -Fai della Paganella

Vzdálenost: 690 km z Prahy

Dolomiti Brenta se nacházejí v regionu Trentino – v oblasti bohaté na tradice, která je v létě rájem pro horolezce a v zimě nabízí možnosti pro lyžařské nadšence. Lyžování Paganella to je i plošina Altopiano, kde leží lyžařská střediska Andalo, Molveno a Fai della Paganella. Ta se rozprostírají na úpatí Dolomit Brenta. Tato oblast vzdálená 20 km od sjezdu z dálnice, s jeho nejvyšším vrcholem Paganella (2.125 m), je oblíbená u středně náročných lyžařů a vhodná především pro rodiny s dětmi.

 

Černá sjezdovka Paganelly je oficiálním tréninkovým místem národního lyžařského týmu USA a jeho hvězd Bode Miller a Ted Ligety.

Vzdálenost mezi jednotlivými středisky Dolomiti Brenta:

Mezzocorona (odbočka z dálnice) – Fai della Paganella – 17 km

Andalo – Fai della Paganella – 7 km

Andalo – Molveno – 5 km

Zažijete zde velice příjemnou a poklidnou sportovní atmosféru a navíc můžete v odpoledních nebo večerních hodinách navštívit bazén a zimní stadion v Andalu. Lyžování v Itálii v regionu Paganella s hodinovou přepravní kapacitou cca 25.000 osob. Nachází se zde cca 10 km běžeckých tratí (cross-country), které nabízejí milovníkům tohoto sportu nezapomenutelné zážitky z přírody Dolomiti Brenta. Dále tu najdete snowpark Dosson.

Acqua In – veřejný bazén a wellness v Andalu

Vybavení: 25 m dlouhý bazén s 8 dráhami, malý vyhřívaný bazén s hydromasáží, tobogán, sauna, solárium, salón krásy (masáže apod.)

Nabídka lyžování v Paganella

Napsat komentář

Váš email nebude publikován. Povinná pole jsou označena symbolem *