Jak rezervovat apartmán

 

Ubytování v Itálii a podmínky pronájmu apartmánů se mírně liší podle jednotlivých destinací případně i podle podmínek našich partnerských agentur v Itálii.

Podrobné  informace o ubytování v jednotlivých letoviskách na severu Itálie naleznete pod odkazem „Vše o cestování“ – stačí si zvolit požadované místo pobytu – viz odkazy níže na této stránce.

Pro výběr dovolené v Itálii poté stačí učinit pár kroků:

  1. v pohodlí domova, kanceláře si nejprve projděte naše kompletní katalogy apartmánů v Itálii. Jsou přehledně rozděleny podle jednotlivých italských letovisek a jejich částí. Pro vyhledávání podle vašich představ doporučujeme využít vyhledávací okénko na úvodní stránce webu.
  2. máte vybráno? Super, pak stačí opravdu málo – u každého apartmánu naleznete modré tlačítko v ceníku vpravo. Vyplňte tento formulář pro ověření dostupnosti – doporučujeme vyplnit i náhradní termín nebo uvést další vybrané náhradní apartmány – stačí uvést jména nebo kódy. Tím se celá rezervace urychlí.

Naše agentura ověří, zda je vybraný termín volný. U apartmánů v Bibione, Caorle a Lignanu máme potvrzení ještě tentýž den. Od nás obdržíte e-mailem:

  • Potvrzení rezervace apartmánu
  • Smlouvu o ubytování v apartmánu k podpisu
  • Všeobecné smluvní podmínky
  • Platební doklad pro úhradu zálohy za ubytování

Záloha  ve výši 30 – 50% (různé podle místa pobytu) je splatná obvykle do 48 hodin od rezervace. Jen tak se stává předběžná rezervace rezervací závaznou a apartmán je váš. V případě neuhrazení v daném termínu se rezervace automaticky zruší

Doplatek 50 – 70% je splatný ve lhůtě 35 dní před vaším odjezdem.

V případě, že se rezervace uskuteční ve lhůtě kratší než 35 dní před odjezdem, je splatná celá částka najednou.

V termínu minimálně 7 dní před odjezdem od nás mailem obdržíte ubytovací poukaz a podrobné informace pro váš pobyt a cestu.

Informace o ubytování v apartmánech v Bibione naleznete zde

Informace o ubytování v apartmánech v Caorle naleznete zde

Informace o ubytování v apartmánech v Lignanu naleznete zde

chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram