Jak rezervovat apartmán

 

Ubytování v Itálii a podmínky pronájmu apartmánů se mírně liší podle jednotlivých destinací případně i podle podmínek našich partnerských agentur v Itálii.

Podrobné  informace o ubytování v jednotlivých letoviskách na severu Itálie naleznete pod odkazem „Vše o cestování“ – stačí si zvolit požadované místo pobytu – viz odkazy níže na této stránce.

Pro výběr dovolené v Itálii poté stačí učinit pár kroků:

  1. v pohodlí domova, kanceláře si nejprve projděte naše kompletní katalogy apartmánů v Itálii. Jsou přehledně rozděleny podle jednotlivých italských letovisek a jejich částí. Pro vyhledávání podle vašich představ doporučujeme využít vyhledávací okénko na úvodní stránce webu.
  2. máte vybráno? Super, pak stačí opravdu málo – u každého apartmánu naleznete modré tlačítko Závazná objednávka. Vyplňte tento formulář pro ověření dostupnosti – doporučujeme vyplnit i náhradní termín nebo uvést další vybrané náhradní apartmány – stačí uvést jména nebo kódy. Tím se celá rezervace urychlí.
  3. Pokud si chcete ověřit aktuální cenu apartmánu je zde tlačítko Ceník apartmánu.

Naše agentura ověří, zda je vybraný termín volný. U apartmánů v Bibione, Caorle a Lignanu máme potvrzení ještě tentýž den, u apartmánú v Eraclea mare během dne následujícího dne. Od nás obdržíte e-mailem:

  • Potvrzení rezervace apartmánu
  • Smlouvu o ubytování v apartmánu k podpisu
  • Všeobecné smluvní podmínky
  • Platební doklad pro úhradu zálohy za ubytování

Záloha  ve výši 30 – 50% (různé podle místa pobytu) je splatná obvykle do 48 hodin od rezervace. Jen tak se stává předběžná rezervace rezervací závaznou a apartmán je váš. V případě neuhrazení v daném termínu se rezervace automaticky zruší

Doplatek 50 – 70% je splatný ve lhůtě 35 dní před vaším odjezdem.

V případě, že se rezervace uskuteční ve lhůtě kratší než 35 dní před odjezdem, je splatná celá částka najednou.

V termínu minimálně 7 dní před odjezdem od nás mailem obdržíte ubytovací poukaz a podrobné informace pro váš pobyt a cestu.

Informace o ubytování v apartmánech v Bibione naleznete zde

Informace o ubytování v apartmánech v Caorle naleznete zde

Informace o ubytování v apartmánech v Lignanu naleznete zde

chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram