Dovolená Itálie pro každou rodinu – to je dovolená Bibione, Caorle, Lignano.  Ponořte se do zelené okolní přírody, můžete se oddávat slunečním paprskům a lenošení na zlatavé pláži nebo využít široké možnosti pro sportování.

K dispozici jsou zde i termální lázně a wellness centra. Předností jsou ve všech našich letoviskách organizované, čisté, nekuřácké a kvalitně vybavené pláže. Moře se svažuje pozvolně a je tak rájem pro děti, které si tak bezstarostně a bezpečně mohou hrát. Celá pláž je orientována na jih. Můžete tak chytat bronz, aniž byste museli přemisťovat plážové lehátko a neustále jej otáčet za sluncem.

Některé části Caorle, Bibione i Lignana jsou bohaté na středomořskou zeleň a skýtají tak chládek i v nejparnějších letních dnech.

Více než dvacet let získávají pláže pravidelně ocenění „modrá vlajka“ za kvalitu vody, čistotu pláže, turistických zařízení a služeb. Na pláži je vždy dostatek místa na hry, sport i pro malé děti.

Bibione i Lignano mají speciální oblasti na pláži vyhrazené pro nejlepšího přítele člověka. Rodiny tak mohou v klidu strávit dovolenou u moře spolu se svým čtyřnohým miláčkem. Tato služba na hygienicky nezávadné pláži poskytuje lehátka s vodítky, sprchy a hygienické sáčky. Zvířata mohou plavat ve vodě příslušející vyhrazené zóně. Navíc zde probíhají i kurzy výcviku psů.

chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram