Dovolená se psem v Bibione

Datum: 
11. 3. 2016
Autor: 
lucyholiday

Pláž Pluto v Bibione

Pláž  Pluto je právem považována za jednu ze zvláštností Bibione.  Jde o pláž, která je skutečnou lahůdkou pro čtyřnohé miláčky a jejich majitele a je vybavena veškerým komfortem.

Více než 200 volných míst vybavených slunečníkem, křesílkem a lehátkem, také pro psy, pevné vodítko, sáčky na výkaly, miska a tekoucí voda k osvěžení Vašich čtyřnohých kamarádů. Sezóna začíná v květnu a končí koncem září a každý čtvrtek se zdarma uskutečňuje výcvik psů a soutež agility  přímo na pláži.

Pláž  Pluto naleznete ve východní částí Bibione. Má označení  Sektoru 1 a  dostanete se k ní ulicí via Procione. Slunečníky a pevné vodítko mají mezi sebou vzdálenost 5 metrů a místo rezervované pro psy je větší než doporučené směrnicemi ENPA (organizace ochrany zvířat). Mimo výcviku psů  je pro turisty zaručeno čištění pláže a laskavost zaměstnanců, kteří zde pracují. Naopak od každého majitele psa požadováno následujícíc:  mikročip, platný očkovací průkaz spolu s očkováním proti vzteklině.

Vyrazte na dovolenou do italského Bibione s vaším čtyřnohým kamarádem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram