Dovolená Eraclea Mare – informace

Dovolená Eraclea Mare 2016

Menší a klidnější letovisko Eraclea Mare leží zhruba 10 km od Caorle. Dovolená Eraclea Mare určitě splní vaše představy. Město se výrazně odlišuje od ostatních destinací na severu Itálie. Zachovalo si totiž i přes moderní výstavbu své původní borovicové lesy. Tedy přesněji řečeno píniové lesy. Eraclea Mare je město opravdu plné zeleně.

Ubytování v Eraclea Mare

Apartmány v Eraclea Mare se nachází jak v samotném městě, tak přímo ve stínu píniového lesa. Zelený pás odděluje pláž od samotného Eraclea Mare. Pláž je velmi pěkná, užší než v jiných letoviskách. To ocení zejména rodiny s dětmi. Maminky budou mít lepší přehled o tom, co jejich děcko provádí. Zeleň má velmi příznivý vliv i pro osoby s dýchacími potížemí. Podél pláže vede vydllážděný chodník pro snadnou dopravu kočárkem. V  těsném sousedství jsou i travnaté parky se spoustou dětských atrakcí – prolézačky, houpačky, klouzačky, hřiště. Naleznete zde i restaurace a možnost občerstvení.

Itálie Eraclea mare – zelená perla Benátska

Tento název přísluší Eraclea Mare oprávněně. Hustý borovicový porost ocení každý třeba při cestě z pláže za poledního prudkého sluníčka. Ve stínu pínií vám i vašim dětem cesta daleko příjemněji uběhne. Nemluvě o aktivních či rekračních sportovcích – bežcích, kterým stín lesa se sítí cestiček skýtá mnoho možností pro pravidelný kondiční trénink

Pár slov o městečku Eraclea Mare

V Eraclea Mare naleznete, stejně jako v okolních letoviskách vše, na co si vzpomenete. Jjsou zde bary, restaurace, kavárny a cukrárny, pizzerie, řada obchodů. V menším centru se konají každý večer tématické trhy italských specialit, ochutnávky, koncerty a tak dále. Blízko hlavní ulice naleznete i půjčovny čtyřkolek a kol. Každé úterý se uzavře část hlavní ulice dopravě a probíhá na ní tradiční dopolední trh.

Levné apartmány v Eraclea Mare

Toto klidnější městečko a tomu odpovídají též ceny za ubytování v Eraclea Mare. To je možné blízko centra nebo uprostřed borovicového háje v bungalovech, apartmánech nebo vilách.

Na konci Eraclea Mare se nachází menší ranč, kde mohou především děti vyzkoušet jízdu na koních nebo na ponících.

Na druhém konci města naleznete malý lunapark plný dětských atrakcí. Přímo v Eraclea Mare aquapark není, ale můžete navštívit nedaleké aquaparky v Caorle nebo v Jesolu. Ten druhý získal v minulých letech ocenění za nejlepší park celé Itálie.

zpět do katalogu ubytování v Eraclea

Napsat komentář

Váš email nebude publikován. Povinná pole jsou označena symbolem *