Dovolená Cavallino – informace

Lido di Cavallino je malé a rozvíjející se letovisko. Leží asi čtyři kilometry od centra letoviska Lido di Jesolo v severní části Jadranu, na poloostrově Cavallino. Nachází se severně od Benátek, mezi městy Lido di Jesolo a Cavallino-Treport.

Letovisko  Itálie plné zeleně leží nedaleko od rušného Lido di Jesolo, kam doporučujeme zajet za zábavou. Pokud však dáváte přednost klidu, pak volba dovolené v Cavallinu je správná. Cavallino nabízí ubytování v apartmánech, mobilhomech.

Novější letovisko nabízí nepřeplněné písečné pláže s pozvolným vstupem do vody, krátkou vzdálenost z ČR a především bezprostřední blízkost Benátek.

Samozřejmě i zde najdete restaurace, pizzerie, kavárny,  obchůdky a spoustu atrakcí pro děti

Každé úterý se zde konají pravidelné týdenní trhy.

Pláž

Krásná písečná pláž uspokojí všechny, kteří si chtějí užít dovolenou v klidu a pohodě. Pláž má pozvolný vstup do moře a je pro to vhodná i pro nejmenší.

Zábava v Cavallinu

Pokud toužíte po zábavě, můžete se vydat do blízkého Lido di Jesolo kde se nachází vodní park, lunapark, tropicarium nebo mořský svět. Zajet můžete také do Caorle, kde naleznete vodní park Aquafollie nebo lunapark. Další volbou může být Lignano, kde můžete navštívit některý z tematických parků. Vybrat si můžete zoo – Parco Zoo, vodní park – Aquasplash, lunapark – Strabilia, tématický park – Guliverlandia s dinosaury a vulkány, skákací nafukovací atrakce – I Gommosi a pro nejmenší je zde – Parco Junior.

Zpět do katalogu ubytování Cavallino.

Napsat komentář

Váš email nebude publikován. Povinná pole jsou označena symbolem *