Dovolená Bibione

Bibione je městečko ideální pro klidný odpočinek od práce a stresu. Nachází se na pobřeží Jaderského moře. Široký výběr ubytování Vám umožní uspořádat dovolenou přesně podle svých představ. Díky nedlouhé historii je plné moderních domků a vilek obklopených mnoha barevnými květinami. Bibione vyniká možností snadné návštěvy surealistického města Benátky, kde objevíte mnoho historických památek a kulturního žití.
Vydejte se na cestu k poznání krásy Itálie a užijte si to nejlepší čvachtání v moři, tu nejrozmanitější přírodu a fenomenální italskou kuchyni, kterou jen tak někde nenajdete. Tedy spíše neochutnáte.

Lenošení u moře

Trocha pohody na pláži u šumějících mořských vln je na dovolené v Bibione naprostou nutností. Dlouhé široké pláže s jemným světlounkým pískem ohromí každého z Vás. Díky pravidelné péči a úklidu odpadků se bibionská pláž i město pyšní Modrou vlajkou, kterou získala za čistotu. Pláž je také vyhlášena kvůli pozvolnému a především bezpečnému vstupu do moře, které je vhodné převážně pro malé děti. Nechybí zde ani dětské atrakce v podobě houpaček a prolejzaček, no prostě hotový ráj pro děti. A plán na večer je už jasný. Lze využít vodních šlapadel, která zanechají nezapomenutelný zážitek při kouzelném západu slunce.

Co nesmíte rozhodně vynechat?

Co možná ještě nevíte je to, že Bibione jsou též termální lázně, které nabízejí řadu účinných léčebných kúr jako jsou například nejžádanější bahenní či vodní lázně. To si přece nesmíte nechat ujít. Velmi oblíbená je zde také cyklistika. Bibione nabízí mnoho krásných tras, které stojí za to. A kde sehnat kolo? Žádné obavy, půjčovnu kol najdete na každičkém rohu. Nebo také vyzkoušejte projížďku na kolečkových bruslích. A teď trocha bomby na konec. Navštivte nádherný a neuvěřitelně veliký lunapark, který Vám naprosto ošálí zrak. Nespočetně atrakcí a skvělá atmosféra Vás nenechá jen tak odejít.
Neváhejte a podnikněte třeba i víkendový výlet do tohoto krásného městečka, ve kterém se meze nekladou.

chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram