Otázky apartmány v Itálii

Často kladené otázky o ubytování v apartmánech Itálie

Vybral jsem si apartmán v Itálii, jak mám postupovat dál?

Přímo na našich stránkách agentury můžete provést rychle a jednoduše nezávaznou rezervaci ubytování v apartmánu.  Stačí vyplnit rezervační formulář a odeslat jej. Apartmány v Bibione,  Caorle a Lignanu zpravidla ověříme tentýž den, apartmán v Eraclea Mare nejpozději den následující po. V případě, že bude apartmán již obsazen, nabídneme vám jiný nebo náhradní apartmán.

Potvrzení rezervace apartmánu

Pokud bude vámi vybraný apartmán v požadovaném termínu volný, provede naše agentura na 48 hodin jeho rezervaci pro vás. Na vaši emailovou adresu vám pošleme potvrzení rezervace ubytování, smlouvu o pronájmu apartmánu k podpisu, všeobecné smluvní podmínky  a platební doklady. V tomto případě je třeba do data, uvedeného na potvrzení rezervace, uhradit zálohu za ubytování. V opačném případě rezervace automaticky zaniká.

Jak mám uhradit cenu za pobyt?

Částka za pobyt se hradí ve dvou splátkách. První splátku – zálohu ve výši 50% z celkové ceny – je nutno odeslat na účet cestovní agentury Lucy Holiday, vedený u Fio banky a.s.,do data uvedeného v potvrzení rezervace. Doplatek je splatný do 40ti dnů před odjezdem. Úhradou zálohy se rezervace stává závaznou a začínají platit všeobecné podmínky.

Vybral jsem si ubytování v Itálii na poslední chvíli, jak je to s jeho platbou?

V případě, že do začátku pobytu zbývá méně než 40 dní, hradí se celá částka za ubytování najednou.

Mám možnost příspěvku na rekreaci od zaměstnavatele z FKSP, jak postupovat?

Postup je stejný jako při běžné rezervaci. Do poznámek nebo mailovou zprávou nám napište, že potřebujete vystavit fakturu pro zaměstnavatele. Zavoláme Vám a domluvíme s Vámi podrobnosti. Fakturu můžeme zaslat přímo vašemu zaměstnavateli.

Kdy dostanu od agentury informace o pobytu?

Ubytovací poukaz, mapu, příjezdovou cestu, adresu rezidence a agentury  a všechny důležité informace obdržíte nejpozději 7 dní před nástupem na pobyt.

Je v ceně pronájmu cestovní pojištění?

V ceně ubytování není zahrnuto cestovní pojištění.  K uzavření cestovního pojištění  můžete použít odkaz přímo na naší úvodní stránce vpravo dole nebo přímo zde – uzavřít cestovní pojištění online

po kliknutí na tento odkaz se dostanete na stránky se srovnáním nejvýhodnějších nabídek cestovního pojištění od celé řady pojišťoven. Pojištění lze uzavřít přímo online.

Co je obsaženo v ceně ubytování v apartmánu?

Cena za ubytování obsahuje vždy týdenní pronájem apartmánu. Dále se to liší podle jednotlivých destinací. Konkrétní informace naleznete v oddíle O cestování v kapitole konkrétního letoviska. V případě některých odlišností je to vždy uvedeno v detailním popisu apartmánu.

Může s námi přijet více osob než je uvedeno u apartmánu?

U každého apartmánu nebo vily je uveden maximální počet osob, které v něm mohou být ubytovány. Vyšší počet osob je nutné oznámit dopředu při rezervaci a musí být odsouhlasen pořádající agenturou. V opačném případě tyto osoby nebudou ubytovány!
chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram