Availability

Villaggio TAMERICI – Lignano

Popis apartmánu

Nově postavená rekreační vesnice v Lignanu se skládá ze 28 řadových jednotek postavených na 2 podlažích, má velkou společnou zahradu s bazénem  – 500 m od pláže.

 

Areál je vzdálen 600 m od centra. Každá vila má verandu s krbem a uzavřenou soukromou zahradou, altán nebo garáž, klimatizaci, satelitní TV, pračku, myčku, trezor.

Typ C-6: TRILOKAL pro 4-6 osob, rozlozen ve 2 urovnich. Prizemi: zahradka, kryty vnejsi prostor s krbem, obyvaci pokoj s gaucem pro 2 osoby, kuhynsky kout, koupelna, odkladaci mistnost/ sklad. Prvni patro: 1 loznice s manzelskym luzkem, 1 dvouluzkova loznice, koupelna, terasy.

Typ C1-6: TRILOKAL pro 4-6 osob, rozlozen ve 2 urovnich. Prizemi: zahradka, kryty vnejsi prostor s krbem, obyvaci pokoj s gaucem pro 2 osoby, kuhynsky kout, koupelna, odkladaci mistnost/ sklad. Prvni patro: 1 loznice s manzelskym luzkem, 1 dvouluzkova loznice, koupelna, terasy, garáž.

 

Ceník apartmánu

Počet osob

2-6

Bazén

ano

Vzdálenost k pláži

500

Parkování

ano

ID

lig-700

Lignano Sabbiadoro

Nově postavená rekreační vesnice v Lignanu se skládá ze 28 řadových jednotek postavených na 2 podlažích, má velkou společnou zahradu [...]
Read more