Availability

Villaggio SPLENDIDO – Bibione

Popis apartmánu

Zcela zrekonstruovaný komplex apartmánů s bazénem v Bibione, 1350m od moře. Zasazen do zóny plné zelenĕ a klidu, vybaven v nejmodernĕjším stylu a komfortu.

Všechny apartmány s prostornou terasou a altánem.

TYP B-4: BILOKAL v přízemí, pro 2-4 osoby: obývací pokoj s gaučem pro 2 osoby, 1 pokoj s manželským lůžkem, kuchyňsky kout, koupelna, terasa, zahrádka.

TYP C-6: TRILOKAL v prvním patře, pro 4-6 osob: obývací pokoj s gaučem pro 2 osoby, 1 pokoj s manželským lůžkem, 1 pokoj s dvěma lůžky, kuchyňsky kout, koupelna, terasa.

TYP C1-6: TRILOKAL pro 4-6 osob, jako je C-6 ale v přízemí se zahradou.

TYP C2-6: TRILOKAL v přízemí, v dvougenerační vile, všechno v jedné úrovni, pro 4-6 osob: obývací pokoj s gaučem pro 2 osoby, 1 ložnice s manželským lůžkem, 1 ložnice se 2 lůžky, kuchyňský kout, koupelna, terasa, velká předzahrádka.

TYP D-8: KVADRILOKAL v prvním patře, pro 6-8 osob: obývací pokoj s gaučem pro 2 osoby, 1 pokoj s manželským lůžkem, 2 pokoje se dvěma lůžky, kuchyňsky kout, koupelna, terasa.

Ceník apartmánu

Počet osob

2-8

Bazén

ano

Vzdálenost k pláži

1350

Parkování

ano

ID

bib-112

Bibione Spiaggia

Zcela zrekonstruovaný komplex apartmánů s bazénem v Bibione, 1350m od moře. Zasazen do zóny plné zelenĕ a klidu, vybaven v [...]
Read more