Availability

Villaggio PLANETARIUM RESORT – Bibione

Popis apartmánu

Apartmánový komplex se 4 bazény – devět moderních čtyřpodlažních budov v kompletně oploceném komplexu, 1300 m od pláže.

300 metrů od pěší zóny. Na pláž se snadno dostanete kyvadlovým autobusem zdarma.

Všechny apartmány mají nejmodernější komfort: bezpečnostní vstupní dveře, klimatizaci a topení, trezor, satelitní TV, mikrovlnnou troubu, kávovar, koupelny s velkou sprchou a fénem. Všechna ubytování jsou navíc vybavena parkovacím místem chráněným pergolou nebo garáží. Pro doplnění  půjčovna kol za rozumné ceny pro děti i dospělé. Je možné si pronajmout vybavení pro děti, jako jsou dětské postýlky, vysoké židle, přebalovací stoly, kočárky, postýlky a mnoho dalšího.

Pokud jde o zábavu a zábavu, v obci je amfiteátr pro akce a večerní zábavu věnovaný dospělým a dětem se spoustou zábavných aktivit.
Dětské hřiště pro animaci dětí se zastíněným altánem, vnitřní místnost pro zábavu v případě nepříznivého počasí a krásé hřiště na plážový volejbal.

Krásný a rozlehlý bazénový park: 4 bazény s celkovou povrchovou plochou přibližně 800 metrů čtverečních vody, různé hloubky, s hydromasážní plochou, hřiště pro nejmenší a velmi zábavnou 4,5 metrů vysokou vodní skluzavku metry. Opalování, čtení knihy nebo poslouchání dobré hudby na velkém soláriu, vybavené pohodlnými lehátky a slunečníky, ještě více zpříjemní vaši dovolenou. Kromě Wi-Fi za poplatek v bazénu a ve venkovních oblastech můžete surfovat online v naprosté svobodě.
A panoramatická věž vám poskytne opravdu úchvatný výhled!

Velká snack bar / restaurace je také k dispozici hostům během dne.
Typ B-4: Bilo pro 2-4 osoby: obývací pokoj s gaučem pro 2 osoby, 1 pokoj s dvěma lužky ( je možné spojit je ), kuchyňský kout, koupelna, velká krytá terasa, parkovací místo rezervováno pod pergolou

Typ B2-4: Bilo pro 2-4 osoby: obývací pokoj s gaučem pro 2 osoby, 1 pokoj s dvěma lužky ( je možné spojit je ), kuchyňský kout, koupelna, velká krytá terasa, garáž.

Typ B3-4: Bilo pro 2-4 osoby: obývací pokoj s gaučem pro 2 osoby, 1 pokoj s dvěma lužky ( je možné spojit je ), kuchyňský kout, koupelna, velká krytá terasa, se zahradkou a garáží.

Typ C-6: Trilo 5-6 lůžek, složený z: obývací pokoj s rozkládacím 2-lůžkov ým gaučem, 1 pokoj se dvěma 1-lůžky (změnitelné v manželské lůžko), 1 pokoj se dvěma 1-lůžky (změnitelné v manželské lůžko) a třetí 1-lůžko, kuchyňský kout, 1 koupelna, velká krytá terasa, parkovací místo vyhrazené v loubí.

Typ C4-6: Trilo 5-6 lůžek, složený z: obývací pokoj s rozkládacím 2-lůžkov ým gaučem, 1 pokoj se dvěma 1-lůžky (změnitelné v manželské lůžko), 1 pokoj se dvěma 1-lůžky (změnitelné v manželské lůžko) a třetí 1-lůžko, kuchyňský kout, 2 koupelny, velká krytá terasa, parkovací místo vyhrazené v loubí.

Typ C1-6: Trilo v přízemí 5-6 lůžek, složený z: obývací pokoj s rozkládacím 2-lůžkov ým gaučem, 1 pokoj se dvěma 1-lůžky (změnitelné v manželské lůžko), 1 pokoj se dvěma 1-lůžky (změnitelné v manželské lůžko) a třetí 1-lůžko, kuchyňský kout, 1 koupelna, velká krytá terasa, vlastní zahradka, parkovací místo vyhrazené v loubí

Typ C2-6: Trilo 5-6 lůžek, složený z: obývací pokoj s rozkládacím 2-lůžkov ým gaučem, 1 pokoj se dvěma 1-lůžky (změnitelné v manželské lůžko), 1 pokoj se dvěma 1-lůžky (změnitelné v manželské lůžko) a třetí 1-lůžko, kuchyňský kout, 1 koupelna, velká krytá terasa, garáž.

Typ C6-6: Trilo 5-6 lůžek, složený z: obývací pokoj s rozkládacím 2-lůžkov ým gaučem, 1 pokoj se dvěma 1-lůžky (změnitelné v manželské lůžko), 1 pokoj se dvěma 1-lůžky (změnitelné v manželské lůžko) a třetí 1-lůžko, kuchyňský kout, 2 koupelny, velká krytá terasa, garáž.

Typ C3-6: Trilo 5-6 lůžek, složený z: obývací pokoj s rozkládacím 2-lůžkov ým gaučem, 1 pokoj se dvěma 1-lůžky (změnitelné v manželské lůžko), 1 pokoj se dvěma 1-lůžky (změnitelné v manželské lůžko) a třetí 1-lůžko, kuchyňský kout, 1 koupelna, velká krytá terasa, vlastní zahradka, garáž.

Typ C-6: TRILOKAL v prizemi pro 5-6 osob: obyvaci pokoj s gaucem pro 2 osoby, 1 loznice se 2 luzky ktere je mozne event. spojit, 1 triluzkova loznice ( 2 luzka je mozne spojit ), kuchynsky kout, 2 koupelny, velka kryta terasa, vlastni zahradka, garaz

 

Ceník apartmánu

Počet osob

2-6

Bazén

ano

Vzdálenost k pláži

1300 m

Parkování

ano

ID

bib-101

Bibione Spiaggia

Apartmánový komplex se 4 bazény - devět moderních čtyřpodlažních budov v kompletně oploceném komplexu, 1300 m od pláže. 300 metrů [...]
Read more