Availability

Vily MICHELANGELO – Bibione

Popis apartmánu

Řadové vilky – bazén pro dospělé a malý bazén pre děti, v klidné zóně plné zeleně, vzdálené 900 m od pláže v Bibione. Vlastní zahrádky, vyhrazená parkovací místa.

TYP B-3: BILOKAL v 1. patře, pro 2-3 osoby: obývací pokoj s gaučem pro 1 osobu, 1 pokoj se dvěma lůžky, kuchyňsky kout, koupelna, terasa.

TYP B1-3: BILOKAL pro 2-3 osoby, jako je například typ B-3, ale v přízemí. Klimatizace.

TYP C-5: TRILOKAL v přízemí, nebo na dvou podlažích, pro 4-5 osob, složený z: obývací pokoj s rozkládací pohovkou, 1 ložnice s manželskou postelí, 1 ložnice se 2 samostatnými lůžky nebo palandou, kuchyňsky kout, koupelna, zahrada s krbem.

TYP C1-5: TRILOKAL v přízemí, nebo na dvou podlažích, pro 4-5 osob jako je například C-5 ale s klimatizací.

TYP C-6: TRILOKAL v přízemí, nebo na dvou podlažích, pro 4-6 osob, složený z: obývací pokoj s dvoulůžkovou rozkládací pohovkou, 1 ložnice s manželskou postelí, 1 ložnice se 2 samostatnými lůžky nebo palandou, kuchyňsky kout, koupelna, zahrada s krbem.

TYP C1-6: TRILOKAL pro 4-6 osob, jako typ C-6, ale s klimatizací.

TYP D-7: KVADRILOKAL na 2 podlažích pro 5-7 osob, složený z: přízemí: obývací pokoj s dvoulůžkovou rozkládací pohovkou, 1 ložnice s 1 samostatným lůžkem, kuchyňsky kout, koupelna s WC a umyvadlem, terasa s krbem, zahrada; 1. patro: 2ložnice se 2 samostatnými lůžky, koupelna se sprchovým koutem, klimatizace.

Ceník apartmánu

Počet osob

2-7

Bazén

ano

Vzdálenost k pláži

900

Parkování

ano

ID

bib-155

Bibione Spiaggia

Řadové vilky - bazén pro dospělé a malý bazén pre děti, v klidné zóně plné zeleně, vzdálené 900 m od [...]
Read more