Availability

VILLAGGIO MARCO POLO – Bibione

Popis apartmánu

Nový oplocený turistický komplex složen ze 100 řadových vilek, každá se samostatným vchodem a s bazénem.

Nachází se v srdci nové turistické zóny, která má rozlehlé plochy zeleně, je v blízkosti obchodního centra a lázní. Komplex je vzdálený 650 m od pláže, s kterou je propojen novou pěší a cyklistickou stezkou. V turistickém komplexu Marco Polo naleznete společnou prostornou zahradu s velkými bazény pro dospělé a pro děti. Zkušení animátoři vyplní čas vašich dětí programem našeho FAMILY CLUBu. Každá z vilek má vlastní zahrádku s krbem, jsou moderně a elegantně zařízené, vybavené veškerým příslušenstvím (mikrovlnná trouba, barevná SAT TV, fén, malý trezor a další). Klimatizace a topení./

TYP B-5: BILOKAL pro 3-5 osob, na 2 podlažích, složený z: přízemí: obývací pokoj s rozkládací pohovkou, kuchyňsky kout, veranda s krbem a vlastni zahradou; 1. patro: 1 pokoj s 1 manželskou posteli a 1 samostatným lůžkem, balkon, koupelna. Parkovací místo pod pergolou u vchodu do vily.

TYP B1-5: BILOKAL pro 3-5 osob: jako typ B-5 ale s parkovacím místem v garáži v suterénu.

TYP C-7: TRILOKAL pro 5-7 osob, na 2 podlažích, který zahrnuje: přízemí: obývací pokoj s rozkládací pohovkou, kuchyňsky kout, koupelna, terasa s krbem nebo grilem, vlastni zahradou; 1. patro: 1 pokoj s 1 manželskou posteli a 1 samostatným lůžkem, 1 ložnice se 2 samostatnými lůžky, balkon, koupelna. Parkovací místo pod pergolou u vchodu do domu.

TYP C1-7: TRILOKAL pro 5-7 osob, jako typ C-7, ale s parkovacím místem v garáži v suterénu. Druha ložnice může mít lůžka částečně se překrývající.

Ceník apartmánu

Počet osob

3-7

Bazén

ano

Vzdálenost k pláži

650

Parkování

ano

ID

bib-170

Bibione Spiaggia

Nový oplocený turistický komplex složen ze 100 řadových vilek, každá se samostatným vchodem a s bazénem. Nachází se v srdci [...]
Read more