Availability

Villaggio delle Meduse – Bibione

Popis apartmánu

Vilový komplex  400 m od pláže v Bibione, ponořen do zeleně. Tvoří je 8 domů, každý se čtyřmi apartmány. Každý apartmán je samostatný, s vlastní zahrádkou, krbem a parkovacím místem, klimatizací, 100m od pěší zóny.

Částečně po rekonstrukci.

TYP C-5: TRILOKAL v 1. patře, pro 4-5 osob, složený z: obývací pokoj s rozkládací pohovkou, 1 ložnice se 2 lůžky, 1 ložnice s palandou, kuchyňsky kout, koupelna, terasa, soukromá zahrada s krbem.

TYP C1-5: TRILOKAL v 1. patře, pro 4-5 osob, složený z: obývací pokoj s rozkládací pohovkou, 1 ložnice se 2 lůžky, 1 ložnice s palandou, kuchyňsky kout, koupelna, terasa, soukromá zahrada s krbem. Klimatizace.

TYP C-6: TRILOKAL v přízemi pro 4-6 osob, složený z: obývací pokoj s dvoulůžkovou rozkládací pohovkou, 2 ložnice se 2 samostatnými lůžky, kuchyňsky kout, koupelna, terasa, soukromá zahrada s krbem.

TYP C1-6: TRILOKAL v přízemi pro 4-6 osob, složený z: obývací pokoj s dvoulůžkovou rozkládací pohovkou, 2 ložnice se 2 samostatnými lůžky, kuchyňsky kout, koupelna, terasa, soukromá zahrada s krbem. Klimatizace.

Ceník apartmánu

Počet osob

4-6

Vzdálenost k pláži

400

Parkování

ano

ID

bib-013

Lido dei Pini

Vilový komplex  400 m od pláže v Bibione, ponořen do zeleně. Tvoří je 8 domů, každý se čtyřmi apartmány. Každý [...]
Read more