Availability

VILLAGGIO DANUBIO-OLIMPIA/APP. ACHILLE-ULISSE – Bibione

Popis apartmánu

Řadové vilky s bazénem, 700 m od pláže v Bibione.  Dvou úrovňové apartmány se zahrádkou a parkovacím místem. Condominio Achille- obytný dum s výtahem, součást komplexu villaggio Olimpia

TYP B-4: BILOKAL pro 3-4 osob, složený z: obývací pokoj s rozkládací pohovkou, 1 ložnice s 1 manželskou posteli a 1 samostatným lůžkem, kuchyňsky kout, koupelna a terasa. Klimatizace.

TYP B-6: BILOKAL pro 4-6 osob, složený z: obývací pokoj s dvoulůžkovou rozkládací pohovkou, 1 ložnice s 1 manželskou posteli a 1 palandou, kuchyňsky kout, koupelna a terasa.

TYP C-6: TRILOKAL pro 4-6 osob, na 2 podlažích, složený z: v přízemí obývací pokoj s dvoulůžkovou rozkládací pohovkou, kuchyňsky kout, venkovní krb, veranda; v 1. patře 1 ložnice s manželskou posteli, 1 ložnice se 2 samostatnými lůžky, 2 koupelny.

TYP C1-6: TRILOKAL pro 4-6 osob v Condominium Achilles, složený z: obývací pokoj s rozkládací dvoulůžkovou pohovkou, 1 ložnice s manželskou postelí, 1 ložnice s palandou, kuchyňsky kout, koupelna, terasa. Klimatizace.

TYP C2-6: TRILOKAL pro 4-6 osob, rozložen ve 2 úrovních. Přízemi: obývací pokoj s gaučem pro 2 osoby, 1 dvoulůžkový pokoj, kuchyňský kout, koupelna, terasa a zahrádka. První patro: 1 pokoj s manželským lůžkem, 1 koupelna. Klimatizace.

TYP C3-6: TRILOKAL pro 4-6 osob, v přízemí: obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkovým gaučem, 1 ložnice s manželskou posteli, 1 ložnice se 2 samostatnými lůžky, kuchyňsky kout, 2 koupelny, terasa, velká zahrada. Klimatizace.

TYP D-7: KVADRILOKAL pro 5-7 osob, na 2 podlažích, složen z: v přízemí obývací pokoj s rozkládací dvoulůžkovou pohovkou, 1 ložnice s 1 samostatným lůžkem, kuchyňsky kout, veranda s krbem, 1. patro: 1 ložnice s manželskou posteli, 1 ložnice se 2 samostatnými lůžky, koupelna. Klimatizace.

Ceník apartmánu

Počet osob

3-7

Bazén

ano

Vzdálenost k pláži

900

Parkování

ano

ID

bib-175

Bibione Spiaggia

Řadové vilky s bazénem, 700 m od pláže v Bibione.  Dvou úrovňové apartmány se zahrádkou a parkovacím místem. Condominio Achille- [...]
Read more