Availability

VILLAGGIO CLUB DEI PINI – Bibione

Popis apartmánu

Turistický komplex složený z 33 vilek v řadové zástavbě, se nachází v klidné oblasti plné zeleně, asi 500 m od pláže. Je umístěný v rozsáhlém parku s bazénem pro dospěle a s malým bazénem pro děti.

TYP C-6: TRILOKAL pro 4-6 osob, uspořádaných na 3 podlažích propojených vnitřním schodištěm, se skládá z: Suterén: garáž; Přízemí: obývací pokoj s dvoulůžkovou rozkládací pohovkou, kuchyň s balkonem, koupelna se sprchovým koutem, terasa s grilem, zahrada; 1. patro: 1 ložnice s manželskou postelí a terasou, 1 ložnice se 2 samostatnými lůžky nebo palandou a balkonem, koupelna se sprchovým koutem.

TYP C1-6: TRILOKAL renovovaný pro 4-6 osob, na 3 podlažích spojených úzkým vnitřním schodištěm, skládající se z: Suterén: garáž, pračka, umyvadlo; v přízemí obývací pokoj s dvoulůžkovou rozkládací pohovkou, 1. patro: 1 ložnice s manželskou postelí, 1 ložnice se 2 samostatnými lůžky a balkonem, koupelna se sprchovým koutem, kuchyňsky kout s terasou, kryta terasa s grilem, zahrada. Klimatizace.

TYP C2-6: TRILOKAL pro 4-6 osob Jako je například C-6 ale s klimatizací.

TYP D-8: KVADRILOKAL pro 6-8 osob, renovovaný s klimatizací, na 2 podlažích propojených úzkým vnitřním schodištěm, se skládá z: Suterén: garáž, hobby místnost s dvoulůžkovou rozkládací pohovkou a koupelnou se sprchovým koutem a pračkou; Přízemí: obývací pokoj s rozkládací pohovkou, 1 dvoulůžkový pokoj s terasou, 1 ložnice se 2 samostatnými lůžky a balkonem, koupelna se sprchovým koutem, kuchyň s balkonem, terasa s grilem, zahrada.

Ceník apartmánu

Počet osob

4-8

Bazén

ano

Vzdálenost k pláži

500

Parkování

ano

ID

bib-019

Lido dei Pini

Turistický komplex složený z 33 vilek v řadové zástavbě, se nachází v klidné oblasti plné zeleně, asi 500 m od [...]
Read more