Availability

Vily AZZURRO – Bibione

Popis apartmánu

Rekreační vilový komplex s bazénem v Bibione se nachází se v rozsáhlé zelené oblasti. Od pláže vzdálené 500 metrů ho dělí nádherný borový les.

Komplex tvoří jednopatrové nebo dvoupatrové vilky, které mají jeden až dvanáct apartmánů. K dispozici dvě skupiny bazénu o celkové ploše vody 1000 m2. Všechny apartmány mají samostatný vchod a vlastní zahrádku nebo prostornou terasu , vyhrazené parkovací místo. ČÁSTEČNÉ ZRENOVOVÁNO.

TYP B-4: BILOKAL v 1. patře, pro 2-4 osoby, složený z: obývací pokoj s dvoulůžkovou rozkládací pohovkou, 1 ložnice s 2 lůžky, kuchyňsky kout, koupelna, terasa, zahrada. Klimatizace.
TYP B1-4: BILOKAL pro 2-4 osoby: jako typ B-4 ale v přízemí. Klimatizace.

TYP B-5: BILOKAL v 1. patře, pro 3-5 osob, složený z: obývací pokoj s dvoulůžkovou rozkládací pohovkou, 1 ložnice se 3 lůžky, kuchyňsky kout, koupelna, terasa, zahrada.

TYP B1-5: BILOKAL pro 3-5 osob: jako typ B-5 ale v přízemí.

TYP B2-5: BILOKAL pro 3-5 osob: jako typ B-5 ale v přízemí a s klimatizací.

TYP B3-5: BILOKAL pro 3-5 osob, jako je například B-5 ale s klimatizací.

TYP C-6: TRILOKAL v 1. patře, pro 4-6 osob: obývací pokoj s gaučem pro 2 osoby, 2 dvoulůžkové pokoje, kuchyňka, koupelna, balkon, zahrada.

TYP C1-6: TRILOKAL pro 4-6 osob, jako typ C-6 ale v přízemí.

TYP C2-6: TRILOKAL v 1. patře, pro 4-6 osob, složený z: obývací pokoj s dvoulůžkovou rozkládací pohovkou, 2 ložnice se 2 lůžky, kuchyňsky kout, koupelna, terasa, zahrada. Klimatizace.

TYP C3-6: TRILOKAL v přízemí pro 4-6 osob, složený z: obývací pokoj s dvoulůžkovou rozkládací pohovkou, 2 ložnice se 2 lůžky, kuchyňsky kout, koupelna, terasa, zahrada. Klimatizace.

TYP C-7: TRILOKAL v přízemí pro 5-7 osob, složený z: obývací pokoj s dvoulůžkovou rozkládací pohovkou, 1 ložnice s 1 manželskou posteli a 1 samostatným lůžkem, 1 ložnice se 2 samostatnými lůžky, kuchyňsky kout, koupelna, balkon, zahrada. Klimatizace.

TYP D-8: KVADRILOKAL v přízemí, pro 6-8 osob: obývací pokoj s gaučem pro 2 osoby, 2 dvoulůžkové pokoje, 1 pokoj s palandou, kuchyňka, koupelna, terasa.

TYP D1-8: KVADRILOKAL pro 6-8 osob na 2 podlažích, složený z: přízemí: obývací pokoj s rozkládací pohovkou, 1 ložnice se 2 samostatnými lůžky, koupelna se sprchovým koutem, kuchyň, zahrada; 1. patro: 1 ložnice s manželskou posteli, 1 ložnice se 2 samostatnými lůžky, koupelna se sprchovým koutem.

TYP D2-8: KVADRILOKAL v prvním patře pro 6-8 osob. Obývací pokoj s gaučem pro 2 osoby, 2 dvoulůžkové pokoje, 1 pokoj s palandou, kuchyňka, koupelna, terasa. Klimatizace.

TYP D3-8: KVADRILOKAL v přízemi pro 6-8 osob. Obývací pokoj s gaučem pro 2 osoby, 2 dvoulůžkové pokoje, 1 pokoj s palandou, kuchyňka, koupelna, terasa. Klimatizace.

Ceník apartmánu

Počet osob

2-8

Bazén

ano

Vzdálenost k pláži

500

Parkování

ano

ID

bib-168

Bibione Spiaggia

Rekreační vilový komplex s bazénem v Bibione se nachází se v rozsáhlé zelené oblasti. Od pláže vzdálené 500 metrů ho [...]
Read more