Availability

Villa LUISA – Lignano

Popis apartmánu

Malý dům se nachází v klidné části Lignano Pineta u asi 300 m od moře.

Apartmány s jednoduchým nábytkem, jsou vybaveny SAT-TV, trezorem, velkou lednicí a elektrickým kávovarem. Číslované parkovací místo. WI-FI připojení na vyžádání (není zahrnuta v ceně).
Typ VE. Obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou, třílůžkový pokoj (manželská postel a samostatné lůžko), sprcha / WC, terasa s venkovním nábytkem. Max 4 osoby.
Typ VE. Obývací pokoj s kuchyňským koutem, čtyřlůžkový pokoj (manželská postel a palanda), sprcha / WC, malý balkon s venkovním nábytkem. Apartmány se nacházejí na 1. patře. Max 4 osoby.
Typ VF5. Obývací pokoj s kuchyňským koutem, třílůžkový-pokoj (manželská postel a samostatné lůžko), dvou-lůžkový pokoj, sprcha / WC, prostorný balkon s venkovním nábytkem. Apartmány se nacházejí na 1. nebo 2. patře. Max 5 osob.
Typ VF. Obývací pokoj s kuchyňským koutem, 1 třílůžkový-pokoj (manželská postel a samostatné lůžko), 2. tři-lůžkový pokoj s třemi samostatnými lůžky, sprcha / WC, prostorný balkon s venkovním nábytkem. Apartmány se nacházejí na 1. nebo 2. patře. Max 6 osob.

Ceník apartmánu

Počet osob

4-6

Vzdálenost k pláži

300

Parkování

ano

ID

lig-021-in

Lignano Pineta

Malý dům se nachází v klidné části Lignano Pineta u asi 300 m od moře. Apartmány s jednoduchým nábytkem, jsou [...]
Read more