Availability

Vila SIRENA – Lignano

Popis apartmánu

Villa Sirena  se čtyřmi apartmány v klidné oblasti Lignano Pineta, 250m od pláže.

 

Apartmány v přízemí mají vlastní venkovní posezení se stolem a židlemi. Byt v prvním patře má malou terasu. Apartmány jsou účelně zařízeny, mají vybavený kuchyňský kout (plynový sporák, lednička, nádobí), mikrovlnnou troubu, kávovar, klimatizaci, BTV+SAT, velkou lednicí, očíslované parkoviště. Typ C6 je vybaven myčkou nádobí a pračkou.

 

C5: apartmán s klimatizací v přízemí, maximálně pro 5 osob má obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnici s manželskou postelí a samostatným lůžkem, ložnici s patrovou postelí, koupelnu/sprchový box/WC, terasu.

C6: apartmán s klimatizací v přízemí, maximálně pro 6 osob má obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou pro dvě osoby, ložnici s manželskou postelí, ložnici s patrovou postelí, koupelnu/sprchový box/WC, myčku nádobí, pračku, terasu.

C7: apartmán s klimatizací v patře, maximálně pro 7 osob má obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou pro dvě osoby, ložnici s manželskou postelí a samostatným lůžkem, ložnici s patrovou postelí, koupelnu/sprchový box/WC, balkon.

Ceník apartmánu

Počet osob

2-7

Vzdálenost k pláži

250

Parkování

ano

ID

lig-657

Lignano Pineta

Villa Sirena  se čtyřmi apartmány v klidné oblasti Lignano Pineta, 250m od pláže.   Apartmány v přízemí mají vlastní venkovní posezení [...]
Read more