Availability

Vila NODARI – Lignano

Popis apartmánu

Vila v Lignanu  složená z osmi apartmánů, nedávno zrekonstruovaných, v blízkosti centra a 150 m od moře, nedaleko Doggy Beach.

Všechny apartmány, které se nacházejí v přízemí nebo v prvním patře, jsou komfortně zařízené a jsou vybaveny bezpečnostními dveřmi, satelitní TV, mikrovlnnou troubou, velkou chladničkou s mrazákem, elektrickým kávovarem, klimatizací, připojením k internetu 1 „Light Wi-Fi“ na vyžádání (není zahrnuto v ceně). Očíslované parkovací místo (pro běžné vozy. ne suv nebo minibus). Pračka pro společné užívání.
Typ A2. Obývací pokoj s kuchyňským koutem a manželskou postelí, koupelna se sprchovým koutem. Nachází se v přízemí. Max. 2 osoby.
Typ B. Obývací pokoj s kuchyňským koutem a samostatným rozkládacím gaučem, třílůžkový pokoj (manželská postel plus jednolůžko), koupelna se sprchovým koutem, malý balkon anebo vybavené venkovní prostory. Nachází se buď v přízemí nebo v prvním patře. Max 4 osoby.
Typ B4. Obývací pokoj s kuchyňským koutem a samostatným rozkládacím gaučem, třílůžkový pokoj (manželská postel a samostatné lůžko), koupelna s kabinovou sprchou, malý balkon a vybavené venkovní prostory. Nachází se v prvním patře. Max 4 osoby.
Typ B4T. Obývací pokoj s kuchyňským koutem a samostatným rozkládacím gaučem, třílůžkový pokoj (manželská postel plus jednolůžko), koupelna s kabinovou sprchou, malý venkovní bazén. Nachází se v přízemí. Max 4 osoby.
Typ C5. Obývací pokoj s kuchyňským koutem a samostatným rozkládacím gaučem, 1 třílůžkový pokoj, 1 jednolůžkový pokoj, koupelna se sprchovým koutem, malý balkon a vybavené venkovní prostory. Nachází se v prvním patře. Max. 5 osob.
Typ C5T. Obývací pokoj s kuchyňským koutem a samostatným rozkládacím gaučem, 1 třílůžkový pokoj, 1 jednolůžkový pokoj, koupelna se sprchou, malý venkovní prostor. Nachází se v přízemí. Max. 5 osob.
Typ C7. Obývací pokoj s kuchyňským koutem a samostatným rozkládacím gaučem, 2 třílůžkové pokoje, koupelna se sprchovým koutem, malý balkon nebo vybavené venkovní prostory. Nachází se v přízemí nebo v prvním patře. Max. 7 osob.

Ceník apartmánu

Počet osob

2-7

Vzdálenost k pláži

150

Parkování

ano

ID

lig-793-in

Lignano Sabbiadoro

Vila v Lignanu  složená z osmi apartmánů, nedávno zrekonstruovaných, v blízkosti centra a 150 m od moře, nedaleko Doggy Beach. [...]
Read more