Availability

Vila ELISABETH – Lignano

Popis apartmánu

Pěkný bytový dům s bazénem v Lignanu se skládá z 8 apartmánů – asi 850 metrů od pláže.

Obklopen borovým lesem, nedaleko od obchodů a služeb. Společná zahrada s venkovním krbem a bazénem. Moderně zařízené, vybavené satelitní TV, trezorem, mikrovlnnou troubou a parkovacím místem pro výhradní použití ke každému bytu.

Typ A-3: GARSONKA pro 3 osoby: obyvaci pokoj s gaucem pro 1 osobu, nika vyklenek s manzelskym luzkem, kuchynsky kout, koupelna, mala terasa.

Typ B-4: BILOKAL pro 3-4 osoby: obyvaci pokoj s gaucem pro 1 osobu, 1 loznice s manzelskym luzkem a 1 luzkem, kuchynsky kout, koupelna, terasa.

Typ B-5: BILOKAL pro 3-5 osob: obyvaci pokoj s gaucem pro 2 osoby, 1 loznice s manzelskym luzkem a 1 luzkem, kuchynsky kout, koupelna, pracka, terasa.

Typ C-6: TRILOKAL pro 5-6 osob: obyvaci pokoj s gaucem pro 1 osobu, 1 loznice s manzelskym luzkem a 1 luzkem, 1 dvouluzkova loznice, kuchynsky kout, koupelna, pracka, terasa.

Typ C-7: TRILOKAL pro 5-7 osob: obyvaci pokoj s gaucem pro 2 osoby, 1 loznice s manzelskym luzkem, 1 loznice s manzelskym luzkem a 1 luzkem, kuchynsky kout, koupelna, pracka, terasa.

Plážový servis

Ceník apartmánu

Počet osob

3-7

Bazén

ano

Vzdálenost k pláži

850 m

Parkování

ano

ID

lig-618

Lignano Pineta

Pěkný bytový dům s bazénem v Lignanu se skládá z 8 apartmánů - asi 850 metrů od pláže. Obklopen borovým [...]
Read more