Availability

Vila DANIELA – Lignano

Popis apartmánu

Vila se třemi apartmány v Lignanu, obklopena zelení v klidné lokalitě, 900 m od moře.

 

Jen pár kroků od obchodů a služeb. Široké zelené plochy k dispozici, ideální pro relaxační procházky a cyklostezky v okolí. Společné prádelna, parkoviště, vodní park Acquasplash a Gulliverlandia jsou dostupné během několika minut pěšky.

Typ B-5: BILOKAL se  3-5 lůžky, složený z: obývacího pokoje s rozkládacím dvoulůžkovým gaučem, 1 dvoulůžkové ložnice s 1 samostatným lůžkem, kuchyňka, koupelny, terasy. Společná zahrada. Klimatizace

Typ C-6: TRILOKAL se 4-6 lůžky, skládající se z: obývacího pokoje s rozkládacím dvoulůžkovým gaučem, 2 ložnic s manželskou postelí, kuchyňského koutu, koupelny. Společná zahrada. Klimatizace.Typ D-8: KVADRILOKAL s 8 lůžky, sestávající z: obývacího pokoje, 1 ložnice s manželskou postelí, 2 pokoje se 2 samostatnými lůžky a 1 samostatné lůžko, kuchyňský kout, 2 koupelny, z toho 1 s vanou, terasa. Společná zahrada. Klimatizace.

Typ D-8: KVADRILOKAL s 8 lůžky, sestávající z: obývacího pokoje, 1 ložnice s manželskou postelí, 2 pokoje se 2 samostatnými lůžky a 1 samostatné lůžko, kuchyňský kout, 2 koupelny, z toho 1 s vanou, terasa. Společná zahrada. Klimatizace.

Ceník apartmánu

Počet osob

3-8

Vzdálenost k pláži

900

Parkování

ano

ID

lig-615

Lignano Pineta

Vila se třemi apartmány v Lignanu, obklopena zelení v klidné lokalitě, 900 m od moře.   Jen pár kroků od [...]
Read more