Availability

Rezidence DELLE TERME – Bibione

Popis apartmánu

Moderní rezidence s nádhernou polohou, kompletně oplocená, vzdálená 100 m od pláže. Tato je dosažitelná prostřednictvím dvou pohodlných chodníku ponořených do zeleně. Rezidence je vzdálená 100 m od nového lázeňského střediska a od centra města Bibione (večerní pěší zóna).

Je složená ze dvou pater parkovacích míst / garáží (výška vjezdu do garáže je 210 cm) a ze šesti pater s apartmány. Apartmány jsou dostupné třemi schodišti celkem se sedmi výtahy. Funkční střecha, na které jsou dvě rozsáhlá zařízená solária a tři bazény (dospělí, začátečníci, děti). Okouzlující výhled na moře, píniový les, lagunu, lázně a obytné centrum. Poblíž přírodní hustý píniový porost. Všechny apartmány mají samostatné topení a klimatizaci, bezpečnostní dveře, malý zděný trezor. Prostorné kryté terasy, mnoho z nich je s výhledem na moře.

TYP B-4: BILOKAL pro 3-4 osoby: obývací pokoj s gaučem, 1 pokoj s manželským lůžkem a jedním lůžkem, kuchyňsky kout, koupelna, terasa, očíslované parkovací místo.

TYP B1-4: BILOKAL pro 3-4 osob: jako typ B-4 ale s garáží.

TYP B2-4: BILOKAL pro 2-4 osoby, složený z: obývací pokoj s dvoulůžkovou rozkládací pohovkou, 1 ložnice s 1 manželskou posteli, kuchyňsky kout, koupelna, terasa, garáž.

TYP C-5: TRILOKAL pro 4-5 osob, na 6. patře s výhledem na moře, složený z: obývací pokoj s gaučem pro 2 osoby, 1 ložnice s manželskou posteli, 1 ložnice s vysouvacím dvoulůžkem, oddělena od obývacího pokoje posuvnými dveřmi, kuchyňsky kout, koupelna, balkon, garáž.

TYP C-6: TRILOKAL pro 5-6 osob: obývací pokoj s gaučem, 1 pokoj s manželským lůžkem a jedním lůžkem, 1 pokoj se dvěma lůžky, kuchyňsky kout, koupelna, 2 terasy, očíslované parkovací místo.

TYP C1-6: TRILOKAL pro 5-6 osob: obývací pokoj s gaučem, 1 pokoj s manželským lůžkem a jedním 1-lůžkem, 1 pokoj se dvěma lůžky, kuchyňsky kout, 2 koupelny se sprchovým boxem, terasa, očíslované parkovací místo.

TYP C2-6: TRILOKAL pro 5-6 osob, jako je C-6, ale s garáží.

TYP C3-6: TRILOKAL pro 5-6 osob, jako C1-6, ale s garáži.

TYP C4-6: TRILOKAL pro 5-6 osob, jako je C-6 s velkou sluneční terasou a garáží.

TYP C5-6: TRILOKAL pro 5-6 osob, složený z: obývací pokoj s rozkládacím gaučem, 1 ložnice s 1 manželskou posteli, 1 ložnice s 1 palandou a 1 samostatným lůžkem, kuchyňsky kout, koupelna, 2 terasy, parkovací místo.

TYP C-7: TRILOKAL pro 7 osob, složený z: obývací pokoj s pohovkou, 1 ložnice s 1 manželskou posteli a 1 samostatným lůžkem, 1 ložnice se 2 palandami, kuchyňsky kout, 2 koupelny se sprchovým koutem, velká sluneční terasa zařízená, garáž. Pračka a myčka nádobí.

TYP D-8: KVADRILOKAL pro 7-8 osob: obývací pokoj s gaučem, 1 pokoj s manželským lůžkem a jedním lůžkem, 2 pokoje se dvěma lůžky, kuchyňsky kout, 2 koupelny se sprchovým boxem, prostorná terasa, garáž.

TYP D1-8: KVADRILOKAL pro 7-8 osob: jako typ D-8 s velkou sluneční terasou zařízenou.

Ceník apartmánu

Počet osob

2-8

Bazén

ano

Vzdálenost k pláži

100

Parkování

ano

ID

bib-169

Bibione Spiaggia

Moderní rezidence s nádhernou polohou, kompletně oplocená, vzdálená 100 m od pláže. Tato je dosažitelná prostřednictvím dvou pohodlných chodníku ponořených [...]
Read more