Availability

RESIDENZA VERDE – Lignano

Popis apartmánu

Prestižní, elegantní sedmipatrová residence 50 m od moře v centru Lignano Sabbiadoro.

Díky poloze je to ideální místo pro strávení příjemné dovolené, nedaleko od pláže a v blízkosti obchodů, barů, restaurací.
Všechny apartmány jsou vybaveny bezpečnostními dveřmi, trezorem, SAT-TV, mikrovlnnou troubou, velká lednice s mrazákem, vysoušečem vlasů, elektrický kávovar, 1 „WI-FI zdarma“ zdarma za každého bytu. S očíslovanými parkovištěm a výtahem.
Apartmány se nacházejí na 1., 2., 3., a 4. patře jsou kompletně obnoveny s novým a moderním nábytkem a jsou vybaveny klimatizací (není v ceně).
Typ A2. Obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkovým gaučem, koupelna se sprchovým koutem, balkon. Max 2 osoby. 22 m²
Typ B3. Obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou, ložnice s manželskou postelí, koupelna se sprchovým koutem, balkon. Max 3 osoby. 30 m²
Typ B4. Obývací lůžkový pokoj s kuchyňským koutem a dvoulůžkovou rozkládací pohovkou, ložnice s manželskou postelí, koupelna se sprchovým koutem, balkon. Max 4 osoby. 35 m²
Typ C obývací pokoj s postelí s kuchyňským koutem a dvoulůžkovou rozkládací pohovkou, ložnice s manželskou postelí, dvoulůžkový pokoj, koupelna se sprchovým koutem, balkon. Max 6 osob.
Apartmány se nacházejí na 5., 6. a 7. patře byly vybudovány v létě 2014. Apartmány mají moderní, elegantní nábytek a jsou vybaveny klimatizací, myčkou a pračkou.
Typ CX. Obývací pokoj s kuchyňským koutem a dvoulůžkovou rozkládací pohovkou, ložnice s manželskou postelí, dvoulůžkový pokoj, 2 koupelny. Velký balkon s výhledem na moře z obývacího pokoje a z ložnic. . Max 6 osob.

Ceník apartmánu

Počet osob

2-6

Vzdálenost k pláži

50

Parkování

ano

ID

lig-052-in

Lignano Sabbiadoro

Prestižní, elegantní sedmipatrová residence 50 m od moře v centru Lignano Sabbiadoro. Díky poloze je to ideální místo pro strávení [...]
Read more