Availability

Residence VALBELLA – Bibione

Popis apartmánu

Moderní komplex s bazény v Bibione,  složen z apartmánů o různých velikostech – 1400 m od pláže. Bazény pro dospělé a pro děti.

 

Parkovací místa. Veškeré služby se nacházejí uvnitř komplexu.

TYP A-4: GARSONKA pro 4 osoby: obývací pokoj se dvěma gauči (každý pro 2 osoby), kuchyňsky kout, koupelna, terasa.

TYP A1-4: GARSONKA pro 4 osoby: jako typ A-4, ale s klimatizací.

TYP B-4: BILOKAL pro 2-4 osoby, složený z: obývací pokoj s rozkládací dvoulůžkovou pohovkou, 1 ložnice s 1 manželskou postelí, kuchyňsky kout, koupelna, terasa. Klimatizace.

TYP B-5: BILOKAL pro 3-5 osob: obývací pokoj s gaučem pro 2 osoby, 1 pokoj s manželským lůžkem a jedním lůžkem, kuchyňsky kout, koupelna, terasa.

TYP B1-5: BILOKAL pro 3-5 osob: obývací pokoj s rozkládací pohovkou, 1 ložnice s 1 manželskou postelí a 1 samostatným lůžkem, kuchyňsky kout, koupelna, terasa. Klimatizace.

TYP C-6: TRILOKAL pro 4-6 osob: obývací pokoj s gaučem pro 2 osoby, 1 pokoj s manželským lůžkem, 1 pokoj se dvěma lůžky nebo s palandou, kuchyňsky kout, koupelna, terasa.

TYP C1-6: TRILOKAL pro 4-6 osob: obývací pokoj s rozkládací dvoulůžkovou pohovkou, 1 ložnice s manželskou postelí, 1 ložnice se 2 samostatnými lůžky nebo palandou, kuchyňsky kout, koupelna, terasa. Klimatizace.

Ceník apartmánu

Počet osob

2-6

Bazén

ano

Vzdálenost k pláži

1400

Parkování

ano

ID

bib-116

Bibione Spiaggia

Moderní komplex s bazény v Bibione,  složen z apartmánů o různých velikostech - 1400 m od pláže. Bazény pro dospělé [...]
Read more