Availability

Residenza I CERCHI – Bibione

Popis apartmánu

Elegantní novostavba v centru Bibione Pineda, 450 m od pláže. Má 4 komfortně vybavené ubytovací jednotky: bezpečnostní dveře, klimatizace/ topení, trezor, mikrovlnka, myčka nádobí a pračka.

TYP C-6: TRILOKAL pro 4-6 osob,
složený z: obývací pokoj s dvoulůžkovou rozkládací pohovkou, 1 ložnice s manželskou postelí, 1 ložnice se 2 samostatnými lůžky, kuchyňsky kout s myčkou nádobí, 1 koupelna, 1 velká sluneční zařízená terasa.

TYP D-7: KVADRILOKAL v přízemi pro 5-7 osob: obývací pokoj s rozkládací pohovkou, 1 ložnice s manželskou postelí s koupelnou, 1 ložnice se 2 samostatnými lůžky, 1 ložnice s jedním lůžkem, kuchyňsky kout s myčkou nádobí, 1 koupelna, velká terasa, mala soukromá zahrádka.

TYP D-8: KVADRILOKAL v 1. patře pro 6-8 osob: obývací pokoj s gaučem pro 2 osoby, 1 ložnice s palandou, 1 ložnice s manželským lůžkem, 1 ložnice s manželským lůžkem a s koupelnou, 1 koupelna, kuchyňsky kout s myčkou nádobí, 2 terasy.

TYP D-9: KVADRILOKAL pro 7-9 osob na 3 podlažích propojených točitým schodištěm: Přízemí: obývací pokoj s dvoulůžkovou rozkládací pohovkou, 1 ložnice s manželskou postelí, 1 ložnice s 1 samostatným lůžkem, kuchyňsky kout s myčkou nádobí, 1 koupelna, 1 velká terasa, mala soukromá zahrádka. 1. patro: 1 ložnice s manželskou postelí, 1 koupelna, 1 obývací pokoj s rozkládací pohovkou, 1 velká terasa. 2. patro: velké solárium.

Ceník apartmánu

Počet osob

4-9

Vzdálenost k pláži

450

Parkování

ano

ID

bib-225

Pineda

Elegantní novostavba v centru Bibione Pineda, 450 m od pláže. Má 4 komfortně vybavené ubytovací jednotky: bezpečnostní dveře, klimatizace/ topení, [...]
Read more