Availability

RESIDENZA LE ALTANE – Bibione

Popis apartmánu

Nová rezidence primo při pobřeží, s vekou zahradou, bazénem pro dospělé a malým bazénem pro děti, v klidné oblasti, ideální pro ozdravnou dovolenou plnou relaxace. Všechny apartmány jsou moderně zařízené, prostorné terasy a parkovací místa v suterénu.

TYP B-4: BILOKAL s klimatizaci pro 2-4 osoby, v 1. patře, složený z: obývací pokoj s rozkládací dvoulůžkovou pohovkou, 1 ložnice s manželskou postelí, kuchyňsky kout, koupelna, kryta terasa.

TYP B1-4: BILOKAL pro 2-4 osoby, v přízemí: obývací pokoj s rozkládací dvoulůžkovou pohovkou, 1 ložnice s manželskou postelí, kuchyňsky kout, koupelna, kryta terasa a zahrada.

TYP B2-4: BILOKAL pro 2-4 osoby, jako typ B1-4 ale s klimatizací.

TYP B-5: BILOKAL s klimatizaci pro 3-5 osob, v 1. nebo ve 2. patře: obývací pokoj s dvoulůžkovou rozkládací pohovkou, 1 ložnice s 1 manželskou posteli a 1 samostatným lůžkem, kuchyňsky kout, koupelna, kryta terasa.

TYP C-6: TRILOKAL s klimatizaci pro 4-6 osob, v 1. nebo ve 2. patře: obývací pokoj s dvoulůžkovou rozkládací pohovkou, 1 ložnice s 1 manželskou posteli a 1 ložnice s 2 lůžky, kuchyňsky kout, koupelna, krytá terasa. Pračka.

TYP C1-6: TRILOKAL pro 4-6 osob, jako je C-6, ale s klimatizací. Pračka.

TYP C2-6: TRILOKAL pro 4-6 osob, v přízemí: obývací pokoj s rozkládací dvoulůžkovou pohovkou, 1 ložnice s manželskou posteli, 1 ložnice se 2 samostatnými lůžky, kuchyňsky kout, koupelna, kryta terasa, zahrada. Pračka. Klimatizace.

TYP C3-6: TRILOKAL pro 4-6 osob, jako například typ C2-6 ale s klimatizací. Pračka.

TYP C5-6: TRILOKAL s klimatizaci pro 4-6 osob, ve 2. patře: obývací pokoj s rozkládací dvoulůžkovou pohovkou anebo poschoďovou postelí, 1 ložnice s manželskou postelí, ložnice se 2 samostatnými lůžky, kuchyňsky kout, koupelna, altán, kryta terasa. Pračka.

TYP C6-6: TRILOKAL pro 4-6 osob, jako například typ C2-6 s velkou zahradou a klimatizaci.

TYP C7-6: TRILOKAL s klimatizaci pro 4-6 osob na 2 podlažích, zahrnující: 2. patro obývací pokoj s rozkládací pohovkou, 1 ložnice s manželskou postelí, kuchyňsky kout, koupelna, terasa; 3. patro 1ložnice s manželskou postelí, koupelna, terasa.

TYP C-7: TRILOKAL pro 5-7 osob, v přízemí: obývací pokoj s rozkládací dvoulůžkovou pohovkou, 1 ložnice s manželskou postelí, 1 ložnice s 1 patrovou posteli a 1 samostatným lůžkem, kuchyňsky kout, koupelna, kryta terasa, zahrada. Pračka.

TYP C1-7: TRILOKAL pro 5-7 osob, ve 2. patře: obývací pokoj s rozkládací pohovkou, 1 ložnice s 1 manželskou posteli a 1 samostatným lůžkem, 1 ložnice se 2 samostatnými lůžky, kuchyňsky kout, koupelna, kryta terasa, altán. Pračka.

TYP C2-7: TRILOKAL s klimatizaci pro 5-7 osob, ve 2. patře: obývací pokoj s rozkládací dvoulůžkovou pohovkou, 1 ložnice s 1 manželskou posteli a 1 samostatným lůžkem, 1 ložnice se 2 samostatnými lůžky, kuchyňsky kout, koupelna, altán, kryta terasa. Pračka.

TYP D-8: KVADRILOKAL pro 8 osob, na 2 podlažích: na 2. patře obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou, 1 ložnice s manželskou postelí, 1 ložnice se 2 samostatnými lůžky, koupelna se sprchovým koutem a pračkou, velká terasa; podkroví propojeno s vnějším schodištěm, s velkou ložnici s 4 samostatnými lůžky a koupelnou se sprchovým koutem. Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizaci a stropním ventilátorem.

Ceník apartmánu

Počet osob

2-8

Bazén

ano

Vzdálenost k pláži

0 m

Parkování

ano

ID

bib-186

Lido del Sole

Nová rezidence primo při pobřeží, s vekou zahradou, bazénem pro dospělé a malým bazénem pro děti, v klidné oblasti, ideální [...]
Read more