Availability

Residence VENEZIA, S. MARCO E MARIELLA – Bibione

Popis apartmánu

Čtyřpatrové turistické komplexy s výtahem, parkovacím místem, v centru, 150 m od pláže

TYP A-4: GARSONKA pro 4 osob: obývací pokoj s rozkládacím gaučem a palandou, kuchyňsky kout, koupelna, balkon. Klimatizace.

TYP B-4: BILOKAL pro 2-4 osoby, složený z: obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 1 nebo 2 osoby, 1 pokoj s 1 manželskou postelí nebo 1 manželskou postelí a 1 samostatným lůžkem, kuchyňsky kout, koupelna. Klimatizace.

TYP B1-4: BILOKAL pro 2-4 osoby: jako typ B-4 ale s balkonem.

TYP B-5: BILOKAL pro 3-5 osob: obývací pokoj s rozkládací pohovkou, 1 ložnice s 1 manželskou postelí a 1 samostatným lůžkem, kuchyňsky kout, koupelna, balkon. Klimatizace.

TYP B1-5: BILOKAL pro 3-5 osob: jako typ B-5 ale s velkým balkonem.

TYP B-6: BILOKAL pro 4-6 osob: obývací pokoj s rozkládací pohovkou, 1 ložnice s 1 manželskou postelí a 2 samostatnými lůžky, kuchyňsky kout, koupelna, balkon. Klimatizace.

TYP C-6: TRILOKAL pro 4-6 osob, složený z: obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 1 nebo 2 osoby, 1 ložnice s manželskou postelí, 1 ložnice se 2 nebo 3 lůžky, kuchyňsky kout, koupelna, terasa.

TYP C-8: TRILOKAL pro 6-8 osob, složený z: obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkovým gaučem, 2 ložnice s 1 manželskou postelí a 1 samostatným lůžkem, kuchyňsky kout, koupelna, terasa. Klimatizace.

Ceník apartmánu

Počet osob

2-8

Vzdálenost k pláži

150

Parkování

ano

ID

bib-120

Bibione Spiaggia

Čtyřpatrové turistické komplexy s výtahem, parkovacím místem, v centru, 150 m od pláže TYP A-4: GARSONKA pro 4 osob: obývací [...]
Read more