Availability

Residence TORRE DEL SOLE – Bibione

Popis apartmánu

Novostavba, elegantní a luxusní rezidence s bazénem, vzdálená 150 m od pláže a 50 m od centra Bibione.

 

Komplex je složený ze suterénu s garážemi, v přízemí jsou skladovací místnosti. 38 apartmánu je rozložených na 10 podlažích. Všechny apartmány mají samostatné topení a klimatizaci, bezpečnostní vstupní dveře, malý zděný trezor. Prostorné kryté terasy s výhledem na moře od 5.patra výše. Zařízení apartmánů je moderní, kompletované s veškerým příslušenstvím, včetně mikrovlnky a TV SAT.

TYP C-6: TRILOKAL pro 4-6 osob, s orientací na východ nebo na západ, složený z: obývací pokoj s rozkládací pohovkou, ložnice s manželskou postelí s balkonem, ložnice se 2 samostatnými lůžky nebo palandou, kuchyňsky kout, koupelna, krytá terasa, komora v přízemí. Pračka.

TYP C1-6: TRILOKAL pro 4-6 osob, orientovaný na jihovýchod nebo jihozápad, složený z: obývací pokoj s dvoulůžkovou rozkládací pohovkou, ložnice s manželskou postelí s balkonem, ložnice se 2 samostatnými lůžky a balkonem, kuchyňsky kout, koupelna, kryta terasa, odkládací místnost v přízemí. Pračka.

TYP C2-6: TRILOKAL pro 4-6 osob, s orientací na východ nebo na západ, složený z: obývací pokoj s rozkládací pohovkou, ložnice s manželskou postelí s balkonem, ložnice s palandou, kuchyňsky kout, koupelna, kryta terasa, komora v přízemí. Pračka.

Ceník apartmánu

Počet osob

4-6

Bazén

ano

Vzdálenost k pláži

150

Parkování

ano

ID

bib-077

Bibione Spiaggia

Novostavba, elegantní a luxusní rezidence s bazénem, vzdálená 150 m od pláže a 50 m od centra Bibione.   Komplex [...]
Read more