Availability

Residence ROSSO DI MARE – Caorle

Popis apartmánu

Nedávno zrekonstruované apartmány  100 m od pláže v Caorle.  V blízkosti historického centra města a v  blízkosti hlavní nákupní ulice.

Bilo 4 – max. 4 osoby

Každý apartmán se skládá z obývacího pokoje s kuchyňským koutem a dvoulůžkové pohovky na spaní nebo dvěma křesly – lůžkem, ložnice s manželským lůžkem, koupelna se sprchovým koutem.

Apartmány jsou vybaveny klimatizací, TV s plochou obrazovkou, vlastním parkovacím místem, pračkou, mikrovlnnou troubou a terasou.
Plážový servis je k dispozici za příplatek.

Bilo 5 – max.5 osob
Nedávno zrekonstruovaný apartmán  se samostatným vchodem a soukromou zahradou 100 m.od  pláže v Caorle, v blízkosti historického centra města. Výhodná poloha v blízkosti nákupní třídy.

Apartmán  se skládá z obývacího pokoje s kuchyňským koutem a dvoulůžkovou pohovkou na spaní, ložnice s manželskou postelí + samostatné lůžko, koupelna se sprchovým koutem. Je vybaven klimatizací, TV, vlastním parkovacím místem, pračkou, mikrovlnnou troubou a balkonem.
Plážový servis je k dispozici za příplatek.

Trilo 6 – max. 6 osob
Nově zrekonstruovaný byt  v budově 100 m od pláže v Caorle, v blízkosti historického centra města.
Nachází se  v  blízkosti hlavní ulice a všech obchodů.
Byt se skládá z obývacího pokoje s kuchyňským koutem a dvoulůžkovou spací pohovkou, ložnice s manželským lůžkem, ložnice se dvěma samostatnými lůžky, koupelna se sprchovým koutem, klimatizací, Wi-Fi připojení, TV s plochou obrazovkou, vlastní parkovací stání, pračka, mikrovlnná trouba, balkon.
Plážový servis je možné za příplatek.

Ceník apartmánu

Počet osob

4-6

Vzdálenost k pláži

100 m

Parkování

ano

ID

cao-693-arc

Caorle - centrum

Nedávno zrekonstruované apartmány  100 m od pláže v Caorle.  V blízkosti historického centra města a v  blízkosti hlavní nákupní ulice. Bilo [...]
Read more