Availability

Residence ROSSETTO – Eraclea Mare

Popis apartmánu

Residence v centru Eraclea Mare, 300 m  od pláže. Velký výběr různých apartmánů.

 

Trilo č.8

 

Apartmán ve druhém patře residence blízko centra v Eraclea mare, 300 m od pláže.

Obývací pokoj, vybavená kuchyně s mikrovlnnou troubou, ložnice s manželskou postelí + samostatné lůžko, další pokoj s 2 lůžky. Koupelna se sprchovým koutem, terasa, TV, klimatizace, pračka.

Apartmán v prvním patře residence se skládá z obývacího pokoje s kuchyní, ložnice s 3 lůžky, ložnice s 2 lůžky. Koupelna se sprchovým koutem. S klimatizací, pračkou, 2 terasami, parkováním a TV.

Trilo č. 4:

Apartmán v prvním patře residence se skládá z obývacího pokoje s kuchyní, ložnice s 3 lůžky, ložnice s 2 lůžky. Koupelna se sprchovým koutem. S klimatizací, pračkou, 2 terasami, parkováním a TV.

Trilo č. 10:

Byt ve třetím patře, obývací pokoj s kuchyní, 1 ložnice s manželskou postelí, druhá ložnice se 3 samostatnými postelemi, koupelna se sprchovým koutem. TV, klimatizace a pračka. Terasa a parkovací místo.

Trilo č. 11:

Byt ve třetím patře se samostatným vchodem, ložnice s manželskou postelí, ložnice s patrovou postelí a samostatným lůžkem, obývací pokoj s kuchyní a pohovkou, koupelna se sprchovým koutem. TV pračka, klimatizace. Velká terasa s nádherným výhledem.

Trilo č. 2:

Byt na mezipatře se skládá z obývacího pokoje s kuchyní s terasou, 1 ložnice s manželskou postelí a samostatné postele, další ložnice s patrovou postelí. Koupelna se sprchovým koutem. Vybaven klimatizací a pračkou, terasa. Nezávislý vstup.

Trilo č. 3:

Apartmán v prvním patře – obývací pokoj, kuchyně, 1 ložnice s manželskou postelí + samostatné lůžko s další pokoj s 1 palandou, koupelna se sprchovým koutem. TV, klimatizace a pračka, terasa.

Trilo č. 5:

Apartmán v prvním patře se skládá z obývacího pokoje, kuchyně, 1 ložnice s manželskou postelí + samostatné lůžko a dalšího pokoje s 2 lůžky. Koupelna se sprchovým koutem. TV, klimatizace a pračka, terasa.

Trilo č. 6:

Apartmán ve druhém patře se skládá z obývacího pokoje, kuchyně 1 ložnice s manželskou postelí + samostatného lůžka a dalšího pokoj se 2 patrovými lůžky. Koupelna se sprchovým koutem. TV, klimatizaci a pračkou. Parkovací místo, terasa.

Trilo č. 7:

Apartmán v prvním patře  Obývací pokoj s kuchyní s pohovkou. 2 dvoulůžkové pokoje, 1 s 3 lůžky koupelna se sprchovým koutem. TV, klimatizace, pračka. Terasa. Nové dveře, okna a podlahy.

Ceník apartmánu

Počet osob

2-5

Vzdálenost k pláži

300

Parkování

ano

ID

era-715-om