Availability

Residence ROBERTA – Caorle

Popis apartmánu

Nová moderní rezidence v Caorle s bazénem  jen 200 m od pláže Levante a 400 metrů.od historického centra města.

Komplex se skládá z apartmánů s elegantním nábytkem, velké terasy a zahrady. Má krásný bazén se sluneční terasou. Soukromá pláž, číslované parkovací stání.

SUPERIOR 90 m², pro 6-8 osob, složený z: obývacího pokoje se 2 pohovkami, kuchyňského koutu, dvou ložnic s manželskými postelemi a jednou patrovou postelí, 2 koupelny, 2 terasy. Klimatizace, výtah, trezor, mikrovlnka, pračka, TV, bazén, parkovací místo.

Trilocale: Byt 70 m², pro 6-7 osob, složený z obývacího pokoje s  rozkládací pohovkou, kuchyňského koutu, 1 ložnice s  manželskou postelí,  ložnice s  manželskou postelí a 1 samostatným lůžkem, koupelna, terasa. Klimatizace, výtah, trezor, mikrovlnka, pračka, TV, bazén, parkovací stání.

Bilocale: Byt 50 m², pro 4-5 osob, složený z obývacího pokoje s 1 rozkládací pohovkou, kuchyňského koutu,  ložnice s  manželskou postelí a  samostatným lůžkem. Koupelna, velká terasa / zahrádka, klimatizace výtah, trezor, mikrovlnka, pračka, TV, bazén, parkovací místo

Quadrilocale: Byt 70 m², pro 6-7 osob, složený z  obývacího pokoje s pohovkou, kuchyňského koutu, dvou ložnic s manželskými postelelemi, 1 ložnice s  manželskou postelí a 1 samostatným lůžkem, koupelna, terasa. Klimatizace, výtah, trezor, mikrovlnka, pračka, TV, zahrada, bazén, parkovací místo.

V ceně:
– plážový servis
– parkování
– spotřeba energií a vody
– klimatizace (pokud je k dispozici)
– závěrečný úklid
– bazén

Ceník apartmánu

Počet osob

4-8

Bazén

ano

Vzdálenost k pláži

200

Parkování

ano

ID

cao-070-lr

Levante

Nová moderní rezidence v Caorle s bazénem  jen 200 m od pláže Levante a 400 metrů.od historického centra města. Komplex [...]
Read more