Availability

Residence PUERTO DO SOL – DUNA E TORRE – Lignano

Popis apartmánu

Dva 13ti a 17ti podlažní obytné komplexy „LA DUNA“ a „LA TORRE“ v Lignanu,  plně oplocené, s velkými parky, bazénem pro dospělé a děti, 150 m od pláže.

Jsou složeny z apartmánů různých velikostí s krytou terasou a téměř všechny s výhledem na moře. Velké vchody s recepcí a výtahy. Parkování do obsazení.

Typ A1-3: GARSONKA pro 3 osoby: obyvaci pokoj s gaucem pro 2 osoby a 1 vysouvacim luzkem (nebo gaucem pro 1 osobu),kuchynsky kout, koupelna, terasa. Klimatizace.

Typ B-4: BILOKAL pro 2-4 osoby: obyvaci pokoj s gaucem pro 2 osoby, 1 loznice s manzelskym luzkem, kuchynsky kout, koupelna, terasa

Typ B-5: BILOKAL pro 2/ 3-5 osob: obyvaci pokoj s gaucem pro 2 osoby nebo s kombinaci gauc pro 2 osoby +vysouvaci luzko nebo s kombinaci gauc pro 1 osobu +1 vysouvaci luzko, 1 loznice s manzelskym luzkem nebo 1 triluzkova loznice, kuchynsky kout, koupelna, terasa

Typ B1-5: BILOKAL pro 2/ 3-5 osob: obyvaci pokoj s gaucem pro 2 osoby nebo s kombinaci gauc pro 2 osoby +vysouvaci luzko nebo s kombinaci gauc pro 1 osobu +1 vysouvaci luzko, 1 loznice s manzelskym luzkem nebo 1 triluzkova loznice, kuchynsky kout, koupelna, terasa. Klimatizace.

Typ C-6: TRILOKAL pro 4-6 osob: obyvaci pokoj s gaucem pro 2 osoby, 1 loznice s manzelskym luzkem, 1 dvouluzkova loznice, kuchynsky kout, koupelna, terasa. Klimatizace.

Ceník apartmánu

Počet osob

2-6

Bazén

ano

Vzdálenost k pláži

150

Parkování

ano do obsazení

ID

lig-716

Lignano Sabbiadoro

Dva 13ti a 17ti podlažní obytné komplexy "LA DUNA" a "LA TORRE" v Lignanu,  plně oplocené, s velkými parky, bazénem [...]
Read more