Availability

Residence PACE – Caorle

Popis apartmánu

Rezidence se nachází 30 m od pláže východní části Caorle a od přímořské promenády, nedaleko od historického centra města, ve velmi klidné oblasti.

Bilo LARGE
Tento dvoupokojový apartmán je tvořen obývacím pokojem / kuchyň s  pohovkou, ložnice s manželským lůžkem, koupelna se sprchovým koutem, jedním vysouvacím lůžkeml ve velké chodbě a balkonem, některé z apartmánů jsou s výhledem na moře. Všechny apartmány jsou vybaveny klimatizací a TV s plochou obrazovkou. U bytů v přízemí je parkovací místo v soukromém parku ve dvoře rezidence a ostatní spolu s předplatným pro parkovací místa Caorle (modrá zóna).
Plážový servis je k dispozici za příplatek.

Bilo  SMALL
Apartmán je tvořen obývacím  pokoje, / kuchyň s pohovkou na spaní, ložnice s manželským lůžkem, koupelna se sprchou a balkon s výhledem na moře. Všechny apartmány jsou vybaveny klimatizací a TV s plochou obrazovkou. Parkování je zajištěno předplatným pro parkovacíc místa v  Caorle (modrá zóna) .Plážový servis  je k dispozici za příplatek.

Trilo
Tyto apartmány jsou oba v přízemí. a  jsou tvořeny velkým obývacím pokojem / kuchyň s jednou dvojpohovkou nebo jedním dvoulůžkem a jednou samostatnou pohovkou, jedna ložnice s dvoulůžkem a jedním samostatným  dvoulůžkovým pokojem. Koupelny byly nedávno obnoveny a jsou vybaveny sprchovým koutem.
Apartmány  jsou vybaveny klimatizací a TV s plochou obrazovkou. Parkování je zajištěno parkovacími místy ve dvoře rezidence.
Plážový servis je možné za příplatek.

Ceník apartmánu

Počet osob

3-6

Vzdálenost k pláži

30 m

Parkování

ano

ID

cao-741-743-arc

Levante

Rezidence se nachází 30 m od pláže východní části Caorle a od přímořské promenády, nedaleko od historického centra města, ve [...]
Read more