Availability

Residence ORE FELICI – Lignano

Popis apartmánu

Nedávno postavená residence sestávající z devíti apartmánů uspořádaných na čtyřech podlažích, 700 m od pláže v Lignanu.

Rezidence je vybavena výtahem, interkom. Každý apartmán je moderně zařízený, vybavený pračkou, myčkou, satelitní TV, mikrovlnnou troubou, klimatizací, trezorem, wi-fi a rezervovaným parkovacím místem v garáži.

Typ C-6: TRILOKÁL pro 4-6 osob: obývací pokoj s rozkládací dvoulůžkovou pohovkou, 1 ložnice s manželskou postelí a koupelnou, ložnice se 2 samostatnými lůžky, kuchyňský kout, koupelna, práčka, balkóny

Typ C1-7: TRILOKÁL ve vrchním patře pro 5-7 osob: obývací pokoj s rozkládací dvoulůžkovou pohovkou, 1 ložnice s manželskou postelí a jednolůžkovou postelí a koupelnou, ložnice se 2 samostatnými lůžky, kuchyňský kout, 2 koupelny, práčka, velký balkón.

Typ C-7: TRILOKAL TRILOKÁL pro 5-7 osob: obývací pokoj s rozkládací dvoulůžkovou pohovkou, 1 ložnice s manželskou postelí a jednolúžkovou postelí s koupelnou, ložnice se 2 samostatnými lůžky, kuchyňský kout, koupelna, práčka, balkóny.

Ceník apartmánu

Počet osob

2-7

Vzdálenost k pláži

700

Parkování

ano

ID

lig-728

Lignano Sabbiadoro

Nedávno postavená residence sestávající z devíti apartmánů uspořádaných na čtyřech podlažích, 700 m od pláže v Lignanu. Rezidence je vybavena [...]
Read more