Availability

Residence MONICA – Lignano

Popis apartmánu

Elegantní novostavba 400 m od pláže  a kousek od pěšího centra Lignano Sabbiadoro. Komplex se skládá z 15 jednotek, které se nacházejí na 6 podlažích a mají výtah a parkovací místo na jeden apartmán.

Všechny apartmány mají velké terasy, ze 4. patra mají nádherný výhled na lagunu. Jsou moderně zařízené a vybavené TV-Sat, klimatizací, myčkou, pračkou, mikrovlnnou troubou, trezorem a wi-fi.

Typ C-5: TRILOKAL pro 3-5 osob: obyvaci pokoj s gaucem, 1 loznice s manzelskym luzkem a s koupelnou, 1 jednoluzkova loznice, kuchynsky kout, koupelna, terasa.

Typ C-6: TRILOKAL pro 4-6 osob: obyvaci pokoj s gaucem pro 2 osoby, 1 loznice s manzelskym luzkem, 1 dvouluzkova loznice, kuchynsky kout, koupelna, terasa.

Typ C1-6: TRILOKAL pre 4-6 osob: obyvaci pokoj s gaucem pro 2 osoby, 1 loznice s manzelskym luzkem a s koupelnou, 1 loznice s palandou, kuchynsky kout, koupelna, terasa.

Typ C2-6: TRILOKÁL pro 4-6 osob: obývací pokoj s rozkládací pohovkou, 1 ložnice s 1 manželskou postelí, 1 ložnice se 2 samostatnými lůžky, kuchyňský kout, pračka, 2 koupelny, velká krytá terasa s výhledem na lagunu.

Ceník apartmánu

Počet osob

3-6

Vzdálenost k pláži

400

Parkování

ano

ID

lig-756

Lignano Sabbiadoro

Elegantní novostavba 400 m od pláže  a kousek od pěšího centra Lignano Sabbiadoro. Komplex se skládá z 15 jednotek, které [...]
Read more