Availability

Residence MARCO POLO – Lignano

Popis apartmánu

Moderní sedmipatrová rezidence v krásné lokalitě u moře v Lignanu, úplně oplocená, s velkým borovým lesem a bazénem pro dospělé a děti.

Komfortně zařízené apartmány, téměř všechny s terasou s výhledem na moře a všechny vybavené satelitní TV, intercom. Vchod s vrátnicí, výtahy a očíslované parkoviště s parkovacími místy, 1 na každý apartmán. Některé apartmány jsou klimatizované.

Typ A-4: GARSONKA pro 4 osoby: obyvaci pokoj s nikou, ve ktere je manzelske luzko a palanda, kuchynsky kout, koupelna, terasa. Klimatizace.

Typ B-4: BILOKAL pro 2-4 osoby: obyvaci pokoj s gaucem pro 2 osoby, 1 loznice s manzelskym luzkem, koupelna, terasa. Klimatizace.

Typ B-5: BILOKAL pro 2-5 osob: obyvaci pokoj s nikou se 2 luzky nebo s palandou nebo s gaucem pro 2 osoby nebo s kombinaci gauc pro 1 osobu + 1 vysouvaci luzko, 1 loznice s manzelskym luzkem, kuchynsky kout, koupelna, terasa. Klimatizace.

Typ C-6: TRILOKAL pro 4-6 osob: obyvaci pokoj s gaucem pro 2 osoby, 1 loznice s manzelskym luzkem, 1 loznice s palandou, kuchynsky kout, koupelna, terasa, klimatizace.

Ceník apartmánu

Počet osob

2-6

Bazén

ano

Vzdálenost k pláži

0 m

Parkování

ano

ID

lig-722

Lignano Sabbiadoro

Moderní sedmipatrová rezidence v krásné lokalitě u moře v Lignanu, úplně oplocená, s velkým borovým lesem a bazénem pro dospělé [...]
Read more