Availability

Residence LAURA – Caorle

Popis apartmánu

RESIDENCE LAURA
Nedávno zrenovované apartmány na 150 m od pláže v Caorle. Residence se nachází v blízkosti jedné z hlavních pěších nákupních tříd Caorle.. Historické centrum je pouhých pět minut chůze po této pěší zóně nebo přímořské promenádě.

Malý v přízemí – 4 osoby:

Malé dvoupokojové apartmány se skládají z dvoulůžkové ložnice, obývacího pokoje s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou, koupelny se sprchovým koutem. Všechny jsou vybavené klimatizací, satelitní TV s plochou obrazovkou, mikrovlnnou troubou, sdílenou nebo soukromou pračkou (lze si objednat za příplatek) a soukromým parkovacím místem.

 

Malý s terasou – 4 osoby:

Malé dvoupokojové apartmány se skládají z dvoulůžkové ložnice, obývacího pokoje s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou, koupelny se sprchovým koutem. Všechny jsou vybavené klimatizací, satelitní TV s plochou obrazovkou, mikrovlnnou troubou, sdílenou nebo soukromou pračkou (lze si objednat za příplatek) a soukromým parkovacím místem. Tyto dvoupokojové apartmány mají také velkou terasu vybavenou venkovním stolem a židlemi, ideální pro venkovní stolování.

Velký v přízemí nebo 2. patro – 4-5 osob:

Velké dvoupokojové apartmány se skládají z dvoulůžkové ložnice, obývacího pokoje / kuchyně se dvěma rozkládacími postelemi, koupelny se sprchovým koutem. Všechny jsou vybaveny klimatizací, satelitní TV s plochou obrazovkou, pračkou, mikrovlnnou troubou, soukromým parkovacím místem nebo, v případě bytů v přízemí, placenou parkovac kartou pro obec Caorle. Byt ve 2. patře má velkou terasu vybavenou venkovním stolem a židlemi, ideální pro venkovní stolování.

 

Trilo – 6 osob:

Skládají se ze dvou dvoulůžkových ložnic, obývacího pokoje s kuchyňským koutem a dvou rozkládacích lůžek na zdi, z koupelny se sprchovým koutem. Apartmány jsou vybaveny klimatizací, satelitní TV s plochou obrazovkou, pračkou, soukromým parkovacím místem. Mají velkou terasu vybavenou venkovním stolem a židlemi.

Ceník apartmánu

Počet osob

4-6

Vzdálenost k pláži

150 m

Parkování

ano

ID

cao-736-arc

Ponente

RESIDENCE LAURA Nedávno zrenovované apartmány na 150 m od pláže v Caorle. Residence se nachází v blízkosti jedné z hlavních pěších [...]
Read more