Availability

Residence LAURA – Caorle

Popis apartmánu

RESIDENCE LAURA
Nedávno zrenovované apartmány na 150 m od pláže v Caorle. Residence se nachází v blízkosti jedné z hlavních pěších nákupních tříd Caorle.. Historické centrum je pouhých pět minut chůze po této pěší zóně nebo přímořské promenádě.

Bilo small – max. 4 osoby
Tento dvoupokojový apartmán  se skládá z obývacího pokoje s kuchyňským koutem a dvoulůžkovou pohovkou na spaní, ložnice s manželskou postelí a koupelna se sprchovým koutem. Apartmány je vybaven klimatizací, SAT / TV, vlastním parkovacím místem a společnou pračkou. Apartmány v 1. a 2. patře mají velkou terasou se stolem a židlemi.
Plážový servis je k dispozici za příplatek.

Bilo large – max. 5 osob
Tento dvoupokojový apartmán  tvoří obývací pokoj s kuchyňským koutem, pohovkou a vyklápěcí palandou, ložnice s manželským lůžkem, koupelna se sprchovým koutem. Každý apartmán je vybaven klimatizací, SAT / TV, vlastní pračkou. U bytů v přízemí je parkovací místo poskytováno spolu s předplatným pro parkovacích míst Caorle (modrá zóna) a pro horní patro apartmány s vlastním parkovacím místem. Apartmány v 1. a 2. patře jsou nabízeny s velkou terasou se stolem a židlemi.
Plážový servis je k dispozici za příplatek.

Trilo – max. 6 osob

Každý apartmán se skládá z obývacího pokoje s kuchyňským koutem a palandou, dvě ložnice s manželskou postelí a koupelna se sprchovým koutem. Tyto apartmány jsou vybaveny velkým balkonem se stolem a židlemi, klimatizací, satelitní TV, pračku a vlastní parkovací místo.
Plážový servis je k dispozici za příplatek.

Ceník apartmánu

Počet osob

4-6

Vzdálenost k pláži

150 m

Parkování

ano

ID

cao-736-738-arc

Ponente

RESIDENCE LAURA Nedávno zrenovované apartmány na 150 m od pláže v Caorle. Residence se nachází v blízkosti jedné z hlavních pěších [...]
Read more