Availability

Residence GIOTTO – Caorle

Popis apartmánu

Residence v Caorle, 150 m  od moře

Č. 5 pěkný apartmán, velmi dobře zařízený, nachází se ve 2. patře bez výtahu a skládá se z velkého obývacího pokoje s kuchyňským koutem a křesla, které může sloužit jako jedno lůžko, oddělené velkou skříní je zde manželská postel a jedno lůžko, koupelna, televize, pračka, myčka, klimatizace, AUTO PASS, aby bylo možné parkovat zdarma ve všech placených oblastech, 2/3 lůžek.

Č. 7 apartmán se nachází  v přízemí s vlastním venkovním prostorem, skládá se z obývacího pokoje s kuchyňským koutem s rozkládací pohovkou  s manželskou postelí, oddělených od obývacího pokoje závěsem , koupelna se sprchou, televizí, pračkou, klimatizací, myčkou, PASS CAR, aby bylo možné parkovat zdarma ve všech oblastech za poplatek; celkem pro 3/4 osoby.

Č. 4 byt se nachází  ve 2. patře bez výtahu, skládá se z velkého obývacího pokoje s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou, dvoulůžkové ložnice s křeslem se samostatnou terasou, koupelna, klimatizace, televize, pračka, myčka; PASS CAR – bude moci parkovat zdarma ve všech oblastech za poplatek, celkem pro 4/5 osob.

Č. 8 apartmán se nachází v přízemí s velkým soukromým venkovním prostorem se stolem a židlemi k posezení, složený z obývacího pokoje s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou pro jednu osobu, dvoulůžkové ložnice a třetí postele, koupelna, klimatizace, televize, pračka, myčka, PASS CAR, aby bylo možné zdarma zaparkovat všechny placené plochy; celkem pro 4 osoby.

Č. 2 se nachází v 1. patře bez výtahu, skládá se z velkého obývacího pokoje s kuchyňským koutem a s rozkládací pohovkou, dvoulůžkové ložnice s třetí postelí, velký pokoj se 2 samostatnými lůžky, terasa, koupelna, klimatizace, televize, pračka a myčka, PASS CAR pro parkování ve všech oblastech za poplatek bez nutnosti platit; celkem pro 5/7 osob.

č.3 velmi dobře zařízený, který se nachází na podlaze v přízemí s vlastním venkovním prostorem, složený z obývacího pokoje s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou, 1 dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí, 1 ložnice s manželskou postelí, koupelna, klimatizace, televize , pračka a myčka; celkem pro 6 osob; PASS CAR bude moci parkovat zdarma ve všech oblastech za poplatek.

Ceník apartmánu

Počet osob

2-7

Vzdálenost k pláži

150

ID

cao-808-mal

Ponente

Residence v Caorle, 150 m  od moře Č. 5 pěkný apartmán, velmi dobře zařízený, nachází se ve 2. patře bez výtahu [...]
Read more