Availability

Residence DEL SOLE – Bibione

Popis apartmánu

Apartmánový komplex v centru Bibione, 150 – 250 m od pláže. Vyhrazená parkovací místa.

TYP B-4: BILOKÁL pro 2-4 osoby, složený z: obývací pokoj s dvoulůžkovou rozkládací pohovkou, 1 ložnice s 1 manželskou postelí, kuchyňský kout, koupelna, terasa. S klimatizací.

TYP B-5: BILOKÁL pro 3-5 osob, složený z: obývací pokoj s rozkládací dvoulůžkovou pohovkou, 1 ložnice s manželskou postelí a samostatným lůžkem, kuchyňský kout, koupelna, terasa.

TYP C-6: TRILOKÁL pro 4-6 osob, složený z: obývací pokoj s dvoulůžkovou rozkládací pohovkou, 1 ložnice s manželskou postelí, 1 ložnice se 2 samostatnými lůžky nebo palandou, kuchyňský kout, koupelna, terasa. Klimatizace.

TYP C1-6: TRILOKÁL pro 5-6 osob, s klimatizací, složený z: obývací pokoj s rozkládací pohovkou, 1 ložnice s manželskou postelí a samostatným lůžkem, 1 ložnice se 2 samostatnými lůžky, kuchyňský kout, koupelna, terasa. Klimatizace.

TYP C-7: TRILOKÁL pro 6-7 osob: obyvaci pokoj s gaucem, 1 pokoj s manzelskym luzkem, 1 pokoj s 2 palandou, kuchynsky kout, koupelna, balkon. Klimatizace.

TYP D-8: Čtyřpokojový apartmán  pro 4-8 osob, na 2 podlažích , sestávající z: přízemí s obývacím pokojem se 2 dvoulůžkovými rozkládacími pohovkami, kuchyňkou s myčkou, koupelnou s oknem a sprchou; 1. patro kuchyňský kout, 1 ložnice s 1 manželskou postelí, 1 ložnice se 2 samostatnými lůžky, koupelna. 2 kryté parkovací stání. Klimatizace.

Ceník apartmánu

Počet osob

2-8

Vzdálenost k pláži

150

Parkování

ano

ID

bib-054

Bibione Spiaggia

Apartmánový komplex v centru Bibione, 150 – 250 m od pláže. Vyhrazená parkovací místa. TYP B-4: BILOKÁL pro 2-4 osoby, [...]
Read more