Availability

Residence DAL MORO – Lignano

Popis apartmánu

Budova u mořev centrální oblasti Lignana. Apartmány na 4 podlažích, s vnitřním schodištěm a 9 prostornými pěkně zařízenými byty.

Typ B-4: BILOKAL pro 3-4 osoby, v prizemi: obyvaci pokoj s gaucem pro 1 osobu, 1 loznice s manzelskym luzkem a 1 luzkem, kuchynsky kout, koupelna. Bez parkovaciho mista.

Typ C-4: TRILOKAL pro 4 osoby, v prizemi: obyvaci pokoj, 2 loznice s manzelskym luzkem, kuchynsky kout, koupelna. Bez parkovaciho mista.

Typ C-5: TRILOKAL pro 5 osob, v prizemi: obyvaci pokoj, 1 loznice s manzelskym luzkem a 1 luzkem, 1 loznice se 2 luzky ktera je mozna spojit, samostatni kuchynka nebo kuchynsky kout, koupelna. Bez parkovaciho mista.

Typ C-6: TRILOKAL pro 6 osob: obyvaci pokoj, 2 loznice s manzelskym luzkem a 1 luzkem, kuchynsky kout nebo kuchynka, vnejsi chodba/terasa. Parkovací místo (šířka cm. 1.90).

Typ D-7: KVADRILOKAL pro 5-7 osob: obyvaci pokoj s gaucem pro 2 osoby, 1 loznice s manzelskym luzkem, 1 loznice se 2 luzky ktera je mozna spojit, 1 jednoluzkova loznice, kuchynsky kout, koupelna, terasa. Parkovací místo (šířka cm. 1.90).

Typ D-8: KVADRILOKAL pro 6-8 osob: obyvaci pokoj s gaucem pro 2 osoby, 2 loznice s manzelskym luzkem, 1 dvouluzkova loznice, kuchynsky kout, koupelna, terasa. Parkovací místo (šířka cm. 1.90).

Ceník apartmánu

Počet osob

3-8

Vzdálenost k pláži

0 m

Parkování

podle typu apartmánu

ID

lig-754

Lignano Sabbiadoro

Budova u mořev centrální oblasti Lignana. Apartmány na 4 podlažích, s vnitřním schodištěm a 9 prostornými pěkně zařízenými byty. Typ [...]
Read more