Availability

Residence CARINA – Bibione

Popis apartmánu

Residence obklopena zelení v klidné části Bibione Lido Dei Pini, v blízkosti pěší zóny,  100m od pláže s velkými balkóny

K dispozici vybavený kuchyňský kout (plynový sporák, lednička, nádobí), mikrovlnná trouba, kávovar, trezor, BTV, klimatizace, výtah, parkovací místa v suterénu.

Typ B-4: Dvoupokojový apartmán pro 2-4 osoby, ve 2 patrech s podkrovím, složený z obývacího pokoje s rozkládacím dvoulůžkovým gaučem, 1 ložnice s manželskou postelí, kuchyňský kout, 2 koupelny a 2 balkony. Klimatizace.

Typ C-6: Třípokojový apartmán pro 4-6 osob: obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem, 1 ložnice s manželskou postelí, 1 ložnice s patrovou postelí, kuchyňský kout, koupelna, balkon. Klimatizace.

Typ C1-6: Třípokojový apartmán pro 4-6 osob: obývací pokoj s rozkládacím dvojlůžkem, 1 ložnice s manželskou postelí, 1 ložnice se 2 samostatnými lůžky, kuchyňský kout, koupelna, balkon. Klimatizace.

Ceník apartmánu

Počet osob

2-6

Vzdálenost k pláži

100 m

Parkování

ano

ID

bib-010

Lido dei Pini

Residence obklopena zelení v klidné části Bibione Lido Dei Pini, v blízkosti pěší zóny,  100m od pláže s velkými balkóny K [...]
Read more