Availability

Residence BIANCO E NERO – Lignano

Popis apartmánu

Třináctipodlažní residence na okraji Lignano Sabbiadoro, s apartmány různých velikostí přímo u pláže.

Komfortně zařízené a téměř všechny s terasou s výhledem na moře. Velký vchod s recepcí, úschovnu kol, interkom, centrální televizní anténa, výtahy, společné parkoviště .

Typ A-3: GARSONKA pro 3 osoby: obyvaci pokoj s gaucem pro 2 osoby (nebo s manzelskym luzkem) a s 1 gaucem pro 1 osobu (nebo s vysouvacim luzkem), kuchynsky kout, koupelna, terasa. Klimatizace.

Typ A-4: GARSONKA pro 4 osoby: obyvaci pokoj se 2 gauci (kazdy pro 2 osoby), kuchynsky kout, koupelna, terasa, klimatizace.

Typ B-4: BILOKAL pro 2-4 osoby: obyvaci pokoj s gaucem pro 2 osoby nebo s gaucem pro 1 osobu a s 1 vysouvacim luzkem nebo se 2 gauci nebo s palandou, 1 loznice s manzelskym luzkem, kuchynsky kout, koupelna, terasa.

Typ B-5: BILOKAL pro 3-5 osob: obyvaci pokoj s gaucem pro 2 osoby a s 1 luzkem (nebo s 1 rozkladacim luzkem), 1 loznice s manzelskym luzkem, kuchynsky kout, koupelna, terasa.

Typ B1-5: BILOKAL pro 3-5 osob: obyvaci pokoj s gaucem pro 2 osoby a s 1 luzkem (nebo s 1 rozkladacim luzkem), 1 loznice s manzelskym luzkem, kuchynsky kout, koupelna, terasa. Klimatizace.

Typ C-6: TRILOKÁL pro 4-6 osob: obývací pokoj s rozkládací dvoulůžkovou pohovkou, 1 ložnice s manželskou postelí, ložnice se 2 samostatnými lůžky nebo poschodovou postelí, kuchyňský kout, koupelna, balkón, klimatizace.

Typ D-6: KVADRILOKAL pro 4-6 osob: obyvaci pokoj s gaucem pro 2 osoby, 1 loznice s manzelskym luzkem, 2 jednoluzkove loznice, 1 kompletni koupelna, 1 WC, 2 terasy, klimatizace.

Ceník apartmánu

Počet osob

2-6

Parkování

ano do obsazení

ID

lig-710

Lignano Sabbiadoro

Třináctipodlažní residence na okraji Lignano Sabbiadoro, s apartmány různých velikostí přímo u pláže. Komfortně zařízené a téměř všechny s terasou [...]
Read more